bugün

Ya cınım tamam tamam evet hep geziyoruz ondan oluyor bunlar.

(Yine silik yiycem).
(bkz: burada)
aralarında orospuları barındıran dingillerdir.
kamyon dingilidirler. ben de dahil.*
Bilgisayardan çok daha pratik olduğu için telefonla giren dingillerdir.
sana mi giriyoruz, sözlüğe giriyoruz sanane amk.
Buna laf edenlerin bilgisayarı ve telefonunun toplamından daha pahalı bi Telefonu olan ve bilgisayarı açmaya gerek bıraltırmayan bir telefonu olan dingillerdir.
Sanane lan istediğim yerden giremez miyim?
Dingiliin önde gidenidir. Hesap makinesinden giriyorum ben.
yeni nesil iphone 5 akıllı telefon kullanan için söylenmemesi gereken durumdur. zira o dingil dediğiniz şahıs, bilgisayardan pahalı telefon kullanıyor girmesin mi? yani
tost makinası varken telefon gereksiz bir cihaz gibi gözükmektedir.
öncelikle dingil değillerdir. teknolojinin nimetlerinden faydalanıyorlardır. dingil olan asıl bu tür yenilikleri görmeyen andavallardır.
madem giren dingildir... uludağmobil neden üretilmiştir derler efendim.
size giren çıkan olmadığı sürece bırakın millet istediği yere istediği yerden girsin.
dingillikten sallanıyorlardır elbet.
gecen yine telefondan sozluge giriyorum bi baktim arabanin dingili kirildi.. vay dedim kalktim halaya tililili diye..

kisacasi dingillerdir..
traş makinesinden girmeyi akıl edemeyen dingillerdir.
saç kurutma makinasından girmek varken, telefonla girmeleri çok ayıptır.
bulunduğu ortamda bile sosyalleşmeyi becerememiş insandır.
zoruna gidenin borusuna gitsin.. mis gibi yattığın yerden giriyorsun gezerken giriyorsun.
kendi aklı olmadığı gibi akıllı telefonlardan haberi olmayan ve akıllı telefonların mantığını anlamayan yazar zırvalaması.
Iyi de yoldasin, isin gucun yok demez misin hic zaman bulmusken iki dakka-dakka yalniz- sozluge girem de yol bosa gecmesin diye? Napcen o zaman? Haydi onu gectim uyumadan once napcan laptop vs mi acican iki saat? Tehoo telden gir direkt panpa iste girdigin zahmete degmez.
Iyi de yoldasin, isin gucun yok demez misin hic zaman bulmusken iki dakka-dakka yalniz- sozluge girem de yol bosa gecmesin diye? Napcen o zaman? Haydi onu gectim uyumadan once napcan laptop vs mi acican iki saat? Tehoo telden gir direkt panpa iste girdigin zahmete degmez.
Uludağ mobilden haberi olmayan kişinin başligidir.
kolay ve her an ulaşılabilir olması ile mobil sözlük şahanedir. O bahsettiğin insanlar ise tamamen bilgisayara vakit bulamayan insanlardır. (bkz: ben)
liseli sıçmığı.
olum tosun daşşağıyla mı gireceklerdi sözlüğe. internette içinde kullanılıyor zaten telefonlar. ahmak mısınız, nesiniz anlamadım amk.
Telefon deyince alınıyor iphone o iphone.