bugün

bu adamdaki özgüven kimsede yoktur Egoist Kişilktir
yalnız kişiliktir ama yine de anlamsızdır.
kendini çok sevmek olarak açıklanır. bi' sen seviyorsun mualla.

(bkz: megaloman)
(bkz: megalomani)
narsist .
Işid'in içinde ben ateistim diye bağırıp intihar etmesi gereken kişi eylemi.
asadadas nasıl yapar lan öyle bir şeyi insan. Anlam veremiyorum şahsen.
ağır mallıktır. hadi kızlar yapar bir derece anlarım da üniversiteye giden adamın duvar kağıdı kendi fotosuydu, bıyıklı sakallı falan.
Benimdir. Her telefonu açtığımda Allahım neler yaratıyorsun derim.
yarmayan yanlış okumalardan bir kesit daha aldığım başlık.
telefon duvar kağıdına kedi fotosu koymak daha güzel oldu sanki.
hıc yapmadıgım eylem. Cok mu ozluyorum kendımı?
benim asla yapmam.
her dakika o meymenetsiz surat çekilmez.*

ne ehliyet ne ruhsat sadece bu meymenetsiz surat , tanırsınız benim gibilerini boş sokaklardan.
Kendi çocukluk fotoğrafını koyan kişi olarak girdiğim gruptur. Hatta kimi ortamlarda oğlum diye bu fotoğrafı yedirtmişliğim vardır. Ne tatlı bebeymişim. Kim derdi tipsize dönüşecek bu sıpa.
Ben oluyorum. Evet rahatsızım. Oldukça narsistim.
O nasıl bir özgüvendir.
dupeduz malliktir la bu.
Ben kendime aynada bile kısa bakıyorum adamlar duvar kağıdı yapıyor. Hayatlar harbiden farklı.
bir yere gittiğinizde, masaya telefonunuzu koyduğunuzda, otomatikman bildirim vs. gelince ekran açılacağından ve kendinizin fotoğrafı ortaya çıkınca dikkat çekip rahatsız olmuyorlar mıdır diye düşündüğüm durum. olay güzellik çirkinlik değil, ben birisinin telefonuma baktığını görüp kilit ekranımda kendi fotoğrafım varsa biraz garip hissederim.
Gördüğüm kişilerde ekran fotoğrafındaki kişinin kendisi olup olmadığını soruyorum genellikle. Çünkü o kadar efektli en güzel fotoğraflarını koyuyorlar. E insan bu sen misin demeden duramıyor. Sizde farkedersiniz kendilerine en benzemeyen fotoğraf vardır hep.
fotoğraf çeken telefon ilk çıktığında normal bir davranıştı. şimdi de zaten hayatını facebook üzerinden falan yaşayanların yaptığı bir davranış. kendini beğenmiş ama kimseye beğendirememişlerdir.
sözlük ahalisi tarafından taşlanmama vesile olacak aktivite. Evet bende kilitli ekrana kendi fotoğrafını koyanlardanım.
durun yahu taşlamayın kafam acıdı.
Günde 5 vakitten çok kendisine bakan kişinin kendisine olan ibadetidir.
Bereket versin ki her yerdeler.
Narsist kişilerin yaptığı eylemdir. içten içe kendini beğenme durumudur. Sonları vahimdir.
bu kendini sevme seviyesine ulaşma yetisini merak ettiğim durum. "of ne kadar da harikayım" tarzı cümleler kuruluyor olmalı. çevremde yoklar. olmasınlar.
Gördüğümde “gerçekten kendinizi bu kadar mı çok seviyorsunuz” diye düşünmeme neden olan eylemdir.
Telefon duvar kağıdını kendi fotoğrafı yapan insan ruh hastasıdır. aksini iddia edenin duvar kağıdı kendi fotoğrafıdır. Zira ben aynada kendimi görmeye tahammül edemiyorum.
ve genelde bunlar güzel veya yakışıklı da değildirler.