bugün

suratına telefon kapatılası sevgilidir.
gecenin bir vakti aranıp, telefonda sivrisinek sesi yapılarak, sabah uykusundan edilmenin hesabı sorulası sevgilidir.

bu cümleyi tam 13 saniye içerisinde yazdım. evet.
aşıkken acayip hosuna gidiceği düsünülen, ayrıldaksan sonra hatırlanmak bile istenilmeyen bir duygudur herhalde.
kız , ne diyosun be manyak deyince, aaaarı vız vız vız , aaaarı vız vız vız diye cevap veren geyik sevgilidir.
agzina makine yagi bosaltilasica sevgilidir. hani pas yapmasin deyu..
iyi bi küfürü hak etse de edilemeyendir. *
ağzından öpülesidir.
Çağırılıp, beraber kahvaltı yapılası sevgilidir.
sevgilidir. ne yapsa yeridir.
yaratıcı sevgilinin eylemidir. yerinde bir davranıştır. gülümseyerek uyanırsınız.
psikolojik problemleri olan sevgilidir.
erken öttün deyip sesinin kesilmesi istenendir.
* (bkz: ayrılma sebebi)
telefonu açmaya yeltenen sevgili sesten dolayı zaten uyanmıştır. üstüne bir de ''guguk'' diyerek olayı sevimli hale getirmek itici olabilir.
bi uyandırma servisinin sizi arayıp '' guguk '' dediğini düşünün, çok da farklı değil.
yine de sevgilidir, napcan.
yaratıcı, sevimli olan sevgilidir. uyanır uyanmaz gülmenize neden olabilecek sevgilidir. bolca vakit geçirilmesi gereken sevgilidir.
sizi güldüren sevgilidir. sevilesi sevgilidir.
herkese birer tane nasip olması gereken sevgilidir. şimdi düşündüm de, sabah sabah o mahmurlukla gayet hoşuma giderdi böyle bir şey. yaratıcı olmayabilir ama sempatik, şirince bir şey.
o andan sonra sevgililik niteliğini yitiren sevgili.
(bkz: bir geri zekalıyı sevdim)
telefon melodinizin sevgilinizin guguklaması olmaması durumunda, gerçekleşemeyecek eylem.
(bkz: guguklamak ne lan)
esra ceyhan ve trt formatında olan tadından yenmez sevgilidir.
yar.

sevgilim beni uyandırmak için telefon açıp "guguk guguk" derse paniklerim, yarime kötü bir şey olduğunu düşünüp yanına koşarım.

gerizekalı gibi arayıp da "guguk guguk" diyecek birini kendime zaten sevgili saymam.
gidip horozluk yapmak gereken sevgilidir.
guguk kuşunun göçte olan sevgilisidir, yurtdışı çok yazar iki kere guguklar kapatır...
allah belasını versindir.
(bkz: sen aşırı derecede sevimli bişeysin)