bugün

Tekrar içinde kelebekler uçması,tekrar güne mutlu uyanmak,tekrar yüzünde gülücükler açması demektir.Her şeye çekilen geçmiş acılara rağmen hiç bıkmadan sevmektir.
edit: var böyle bir şey. Olunuyor.
merakla beklenen eylemdir. fakat zordur kalp kirilmistir bir kere.
ilki kadar tatlı olmayacak tekrardır
o ilk hayaller yeniden kurulmaya başlar yeniden o işte benim ikinci yarım dersiniz
sonu ilki gibi olmazsa güzeldir.
kimisi de her başladığı güne aşık olur. Olamaz mı efendim?
(bkz: olamayacağını bende biliyorum)
(bkz: polyanna gibi entry girmek)
yenilen kazıkların tecrübeye dönüşmesi ile birlikte söz konusu kişinin lügatından çıkarılmış eylem.
belki bir gün yeniden kalbimin parçalarını bulduğum zaman.
Ayrılık sonrası zor gözükür.
hiç
aşık oldun mu nereden bilebilirsin ki belki bir sonraki geldiğinde "vay
be ben bir öncekine aşığım sanıyordum ama aşk buymuş." diyeceksin.
aşk bir kere olur, tekrarı olmaz. tekrarı olduğunu sanıyorsan
yanılsamadır.
her ayrılık yeni bir başlangıç gibi gelmez. çivi çiviyi söker anlamı hiç gelmez.
Herkes tekrar aşık olamazsın, bir kere aşık olunur gibi banel cümleler kurar. Lakin aşk her yerdedir ve sizi her zaman bekler. Sez nasıl yakalarsanız.
o ve bıraktığı acı hep kalıcak benimle sanırdım. ama öyle olmuyormuş. o acıyı sonuna kadar yaşayıp bittim artık dediğiniz anda öyle biri çıkar ki karşınıza herşeyi tersine çevirip yeniden doğarsınız. ağlayarak uyuduğunuz her gecenin acısını çıkartarak daha mutlu olursunuz. geçiyor efendim hepsi geçiyor, yeniden aşık olup uçuruyorsunuz kelebekleri.
sözlükte yeteri kadar zaman geçiren dişi yazarlarca artık pek mümkün olmayacak olandır. internet paravanının arkasına geçen kirli iç dünyasını çekinmeden ifşa ediyor ayrıca arkasına geçtiği paravan da dahil, havada uçan karada kaçan her varlığa halleniyor. yüz yıl önce nasıl aşık olabilmişim, cahillik işte.
olmayandır.
eski acılara bakıp da küsme sevdalara..
gavura kızıp da oruç bozulmaz..
sök at kafandan acaba'ları!
bir kemik aynı yerden..
iki defa kırılmaz..

artık kararmaz gecelerin..
bir daha yaşlar akmaz gözünden..
sabahların gecikmez..
kimbilir ağladığın günlere gülersin..
bir defa öldün ya zamanında..
bir daha ölmezsin..
Böyle birşey olamaz sanıyordum ama oluyormuş arkadaşlar. ve Bunun için mutlu muyum, Sevinmeli MiyiM Bilemiyorum.