2010 yılının ağustosunda uygun fiyata aldığımız lg marka android telefon arızalanınca, hiç mırın kırın etmeden satış bedelini hediye çeki olarak iade eden firmadır. şimdi bakıyoruz "ne alalım bunlardan?" diye *
2012'de 25 mağaza açmayı planlayan firma.
(bkz: paraya para dememek)
Türkiye'deki en pahalı teknolojik aleti almak isteyen insanın gideceği bir anti-teknolojik mağaza.
250 tl'ye satılan oyun konsolunun bir adet kolunun 200 tl olduğu mağaza.
electro world mağazalarının hemen yanına veya altına açtıkları teknosa exxtralar ile kanımca büyük salaklık eden firma.
kazıkçı ve aldatıcı firma. utanmadan yalan söyleyen müşteri hizmetlerinin olduğu firma. bugün itibariyle televizyonlarda indirim yapmışlarmış. yüzde 35 e varan indirim var görünen. dünkü fiyatı kendi web sitelerinde 1200 tl olan lcd tv yi bugün 1559 tl den yüzde 35 indirimle 1000 tl yaptık dersen müşteriyi keriz yerine koyuyorsun demektir. birazcık araştırmacı olan birisi o tv nin piyasasının zaten 1000-1150 tl olduğunu görecektir. üstelik dünkü fiyatı sorduğumda bunu sistemden görüntüleyemediklerini iletti müşteri hizmetlerindeki şahıs. günlük mü arşiviniz var sizin? biz de keriziz dimi.
bugüne özel indirimli 4 liraya 4 gb,8 liraya 8 gb flash bellek satan elektronik marketi.
kurumsal olması en büyük artısıdır.
çok kısa bir sürede inanılmaz büyüyen marka. muadili olan köklü evkur ise hala yerinde sayıyor.
çalışanlarının gayet yakışıklı olduğu bir kurum. bana mı denk geldi ne.
başka yerden beş liraya alabileceğiniz aynı ürünü burdan altı liraya alırsınız buna rağmen en hızlı büyüyen bu..demek ki ''kazıktan'' hoşlanan büyük bir kitle var.
2.200 tl değerinde ki fotoğraf makinası kutusundan bozuk çıktığında; "kullanıcı hatası, 120 tl verirseniz sorunu gideririz" demekten çekinmeyen, kazıklamak eyleminin bayrak tutanı, sözde teknoloji marketidir. çalışanları yardımcı olmak yerine sürekli size bir şeyler satmaya çalışır primle çalıştıkları için tabi tezgahtar psikolojisi ile yaklaşırlar size. bir kez alış veriş yaptım pişman oldum, teknis servis ile uğraşmak ve üstüne kazıklanmak istemiyorsanız uzak durun bu turuncudan.
TV ALMAYI PLANLADiĞiM YER.
teknik servisin 30 gün içinde tamirini yapamadığı ve yerine aynı fiyata- ki bu fiyata artık sizin 2 üst modelini alma ihtimaliniz de vardır- daha iyisiyle değiştirme durumunda değilseniz hizmet bölü fiyat oranı maksimum birdir.
Yarın indirim günü olacak olan teknomarket. sabahın 7'sinde zırhlarımı giyip sırada olucam gazamız mübarek olsun.
lüleburgaz daki çalışanları gayet iyi niyetlidir.
bugün 1249 liraya 4 çekirdek işlemçi,6 gb ram,1.5 gb ekran kartı,1000 gb harddisk ve hdm li dizüstü bilgisayar kampanyası düzenlemiş elektronikçi market.
Sadece bir alışveriş ile bin kere pişman olmanızı sağlayan teknoloji marketi.
uçları açık laptop kulaklığını 15 ila 30 lira arasında satan pahalı teknomarket.
plato filmin şu sıralarda reklam filmini çektiği teknoloji marketi.
Fiyat araştırması yapmadan ürün alınmaması gerek mekan, zira bazı ürünleri rakiplerinin iki katı fiyatına satma cesareti gösteren firmadır.
tartışmasız türkiye'nin en kazık teknolojik mağazalar zinciridir. birde çalışanları çok bilmiş, artist, bir o kadarda lakayıtlardır ki sormayın gitsin efendim.
"aman ben manyağım, kazık yemekten hoşlanırım, ayrıca herhangi bir şikayette bulunduğumda ilgilenilmemesi acayip hoşuma gider. selam ben enayiyim" diyen insanların devamlı alışveriş yaptığı yerdir.
fiyatlar konusunda rakipsizdir.

http://www.vatanbilgisaya...ctdetails.aspx?I_ID=57321

http://www.teknosa.com/ka..._d2342p_23_3d_led_monitor
25 temmuz 2000 itibariyle kurulmuştur. 2012 yılı itibariyle 270 tane mağazası vardır.