bugün

Namco'nun popüler 3 boyutlu dövüş oyunu Tekken, altıncısıyla kaldığı yerden devam ediyor. Japonya'da oyun salonlarına giriş yapan Tekken 6 ile ilgili videolar oyun hakkında detayları veriyor. Tekken 6 henüz PC, PS3, PSP, Xbox 360 platformları için çıkartılmadı ve net bir çıkış tarihi yok. yalnızca arcade makinalarında oynanabilinmekte.
bugün ps3 te oynadığım oyundur. çözünürlük düşük, yükleme süreleri uzun. adamlar havada top gibi sekiyor filan. soul calibur 4 veya dead or alive 4 daha iyi tercihler olarak duruyor.
bugün xbox 360'da oynadığım oyundur.
(#6446940) nolu entry'de belirttiğim kötü özellikler yalnızca ps3 versiyonunda bulunmaktadır. xbox versiyonu cillop gibidir.
Ghost battle modu oldukça eğlenceli olan oyundur, oynanış açısından arcade mod ile aynı olsada sürekli seviyeleri ve kıyafetleri değişen rakiplerle kapışmak çok hoş.
online mod oynarken karşınıza 5 sinyal bağlantı gücünde biri çıktıysa mutlaka bulunduğunuz ülkeden biridir.
Her karakterin onlarca farklı combosu var. Combo özürlü benim gibilere online oyunda pek şans yok.
kız arkadaşımla oynamaktan inanılmaz keyif aldığım oyun, ancak dayak yeyince sapıtıyor siz siz olun kendini nina yerine koyup kavga çıkarırsa korumada kalın.
psp de oynayıp pişman olduğum oyun. oyun değil şaka sanki amk. 9. kyu derecesindeki adam (11 karşılaşma kazanıp, 52 tane kaybetmiş) 98 maç kazanıp 3 maç kaybetmiş beni evire çevire perfect yaptı. bir de offline modda arcade takılıyorum.
dün ps3 te arkadaşlarımla beraber gece boyu sıkılmadan oynadığım oyundur.
arka arkaya 25 yumrukla sizi yere düşürmeden öldürebilen "bot"ların olduğu oyun.
tekkenin kuşkusuz en iyi ve son parçası. ayrıca bir zamanlar ps1 de tekken2 oynarken ki çocukluk halimi aklıma getirip beni uzak diyarlara götürmüştür.
bilgisayar için olan emülatörle oynanabilen versiyonunun linkini gönderene teşekkürlerimi sunacağım oyun.
Kendimi çok iyi oynuyorum sanıp online oynamaya başladığımda ilk 3 kez ciddi anlamda hayal kırıklığı yaşamama sebep olmuş oyundur.

Adamlar master yapıp gelmişler resmen. Yememiş içmemiş tekken oynamış.
oynaması inanılmaz derecede zevkli olan playstatıon 3 oyunudur.
görsel
zafina ile tekme spamlayıp hard modunu bile geçebildiğiniz oyundur.
güncel Önemli Başlıklar