bugün

bir şarkı sözüdür.
ne olur geri gel yazarıdır. keşke gerçek taş alsaymış, imitasyonlarla işin yok senin, ben sana pırlanta alırım.
dünyaya armağan edilen bir melek olduğu düşünülen, sevgi dolu yazar.
doğum günü kutlu olsun yazarı. facebooktan da kaldırmış ama yer miyim ben? yemem *
" tek bir taşı varmış da onu da sevgilisi almış " gibisinden anlam kaymasına sebep olabilecek sözcük öbeği.
alacak tabi işi ne. *
özlenendir.
manifestomuzu okumadan, anlamadan yorum yapan bir yazar. üstelik kendisi nesildaşım bile değildir.

(bkz: dokuzlar örgütü manifestosu)
hediye edilen kişi reklam etmediyse hakedebileceği mücevher.

-aşkım, bak sana tek taş aldım lan.
+aaa müthiş bu ! ay dur bi dakika
-ne oldu hayatım ?
+sözlüğe girip acilen entry girmem lazım. çatlasın fakirler ! ahahah
-bsg ya.
(bkz: sevgiliye ada almak)
sen hep güneşe bakmaya devam et olur mu? gözlerin hiç ayrılmasın güneşten. gerçi kalbindeki güneş ondan bile güçlü, çevreni de aydınlatan, ısıtan güneş... *
bugün bir kaza geçirmiş güzel insan. geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim.
24 saat online olmamdan mütevellit bana "boş beleş" insan muamelesi yapan hemşom.
gün itibarı ile finallerini bitirmiş, rahat bir nefes almış dost. sonuçların yüzünü güldürmesi dileğiyle...
Onun tek taşını sevgilisi almış, şimdi nispet mi yapıyorsun sen bakayım ha? Şaka bir yana buradaki en sevdiğim yazardır kendileri, sözlüğü okumama sebep, yazmam için şevk veren nadide arkadaşımdır. Severek okuyoruz. *
duyduğuma göre çok güzel fal bakıyormuş bu yazar. sıramı en önden almak istedim. * *
çok güzel fal bakan ve falları çıkan yazar. baktırın derim. *
tanıdığıma her zaman mutlu olduğum, temiz kalbi, ince ruhuyla bambaşka bir insan. iyi ki var, hep de mutlu olsun.
kürtçü faşistlerin yani seri eksi oy veren ibnelerin saldırısına zaman zaman uğrayan yazar. aldırma diyoruz. it ürür, kervan yürür. artılarımız seninle.
doğum günü kutlu ve mutlu olsun yazarı. daha mutlu senelere.
burçtaşım olduğunu 20 kasım 2011 bursa da sinema zirvesinde öğrendiğim yazar.
doğum günü kutlu olsun.
aynı günde doğduğum yegane insan.
Doğumgünümüz kutlu ve mutlu olsun.
(bkz: #13688247)

ben hayatımda böylesi bir emrivaki görmedim. ayıptır. neyse haremlik selamlık olursa düşünürüm bakalım kısmet... *
kendisi gibi sohbeti de güzel insan. ingilizce dersi de vermektedir. ben çok fayda gördüm mesela.

--spoiler--
are you sex?
--spoiler--

anladın sen onu... *
günün birinde hafif basık ve tıka basa kitap ve aynı oranda öğrenci dolusu bir mekanda koştururken bir insan gördüm. gözlerinin içi parlayan, sakin ve yüzünde tatlı bir gülümsemeyle. adetim değildir, birine, kimsin nesin diye sormak! ama karşımda dikilmiş en tatlı en güzel en insan yanıyla duran bu varlıkla bir şekilde iletişime geçesim geldi. başka başka sebeplerden dolayı da kanım kaynamış olmalı. konuştukça gözlerinin içi harelenen bir insandır bu tek tasimi sevgilim aldi... ne dedik (aslında dememişim hala) hayat türlü tesadüflerle dolu. iki insan tanışması gereken yerde değil tanışması güç olan çok uzak bir yerde karşılaşıp tanışıyor. ortak noktalar, arkadaşlar bilinen ve bilinmeyen her şey ve gülen gözler. esasen bunlar ufak iş. en büyük iş ileriye taşımak, güzel aydınlık ve ferah günlere hala gülen dünyalar güzeli bir çif gözü götürebilmek. işte ben, kendisinden bunu diliyorum. gözlerinin içi hep gülsün.