bugün

son iki gündür kafayı yememe sebep olan olaydır. cuma günü sekiz maç ve 1.55 lik orandan yatan kupon. yine bugün yedi maç ve 1.85 lik orandan yatan kupon.
5 maçtan yatsa bile tek maçtan yatan kişilerin kuponudur kendileri.
iddaa oynayanların iddia ettiğine göre bütün kuponlardır. bir kere de 3 maçtan yattım diyen görülmez.
Sövdürür ve hırsla yeniden kupon hazırlatan kupondur.
arkadaşlarım var bundan oynayan, tek maçtan yatan kupon insanı intihara bile sürükler. gördüm o potansiyeli gözlerinde.
tutmayan her kupondur.
üç hafta önce pazar gecesi yatan kuponumdur. 4 tane basket maçını ve beşiktaş-trabzon maçını yakalayıp 1,55 lik inter in catania ile erabere kalmasından sebep yatmıştır.
iddaa oynayan herkesin söylediği şey. 10 maç yapıp 9'undan da yatsa o kupon tek maçtan yatmıştır kesin. emin olun öyledir. ve o sözde tek olan maç için o kadar inovatif küfürler edilirki ağzınız açık kalır sinek kaçar. o derece yani.
real madrid basketbol takımı yüzünden meydana gelen hadisedir.

görsel

not: umutlarım vardı lan allahsız real madrid. öğrenciyiz, o 845 bal deresi gibi gelecekti ne güzel.
siktiğimin kuponudur.

(bkz: clermont)
allah belanı versin,ben 233 lira kaybederim de sen ligue1'a çıkamayacaksın kendini de mi düşünmedin?
insanların o bilmem kaç milyarı kaçırmalarına sebep olduklarını iddia ettikleri tek maçın yer aldığı sözde cenabet kuponlardır.
neden olduğunu bilmediğim halde herkesin hayatında oynadığı kuponların %50-60'ını oluşturan kuponlardır. Hayır kime sorsam 9 maç yaptım 8i tuttu 7 yaptım 6sı tuttu diye en az 10 hikayesi vardır. yani bu şans denen zımbırtı bize resmen oyun oynuyor inanılmaz şekilde. 6 maç düz yapıyorum 5i tutuyor bi sonraki gün 4-5-6 sistem yapıyorum 3ü tutuyor, ne zaman sisteme 7+ koysam ya 7+ tutup başka maç tutmuyor yada diğerlerinden 3 maç tutup 7+ da gol bile olmuyor. sözlerimi burda bitirirken tek maçtan yatmada üstadımız ulu yüce kişilik '' ananın amı twente'' diyen arkadaşı burdan sevgiyle anıyorum. ayrıca murphy denen götlek arkadaşa da tepkimi koyuyorum.
tek maçtan yatmasa zaten umrunda olmaz hatırlamazsın. gerçekten evlat acısıdır. çoğu tek maçtan yatan kupon aslında aradaki maçlardan yatıp diğerlerine banko gözü ile bakılıp bu başlığa tabi olur.
eğer benim gibi iddaa bayiinde çalışan biriyseniz sabahtan akşama kadar görebileceğiniz kupondur.birde bak bak ağla demeleri yok mudur bu tek maçtan yatan arkadaşların...
evlat acısı gibi koyar kimi zamanlar.
sezonu açalım dedik her zamanki gibi yine yaptı yapacağını.
saç baş yoldurur. o ne lan yine mi yine mi yine mi???
bu yüzden iddia oynamayı bırakan insan tanıyorum ben, çok vahim bir olay.
galibiyet serisini bozan takım yüzünden tek maç yatmak kadar kötü ne olabilir ki? * *
Evlat acısıyla eş değer üzüntü yaşatan hadise.
insanı hayata küstürür.
ev arkadaşının kuzeninin günlerdir sahip olduğu kuponlar güruhu.
gece uyutmaz.
akşam peçete yerine kullanılacak iddia kuponu . geçmiş olsun.
sinir bozucu durum.
salak ronaldo'nun kendi kalesine gol atmasıyla yatan kupondur.
güncel Önemli Başlıklar