bugün

Tek yatakta üç kişi yatarız. Bir "Silahsız Kuvvet", iki "Miccheck", üç "Sagopa Kajmer" (pessimist styler) Rap yaparken günaha mı girdim?
eğer karşı cinsle yapılıyorsa bu eylem iki kişilik yatakta yatmaktan bir farkı yoktur. nasıl olsa ikisinde de sarmaş dolaş uyuyacaklar.
Yer kıtlığından dolayı olabilecek durum.
tek kişilik yatakta üç kişi yatmanın* bir alt versiyonu. Eğer homoyapıdaysa ilerde torunlara anlatacak hikaye, heteroyapıdaysa soğuk yalnız kış gecelerinizde içinizi ısıtacak bir anı olur**
(bkz: 2 kişinin yattığı tek kişilik yatak değildir)
yanlış bir şey olmaması için kaşık pozisyonu alınır.
misafir geldiginde, iki kisilik yatakta uc kisi yatmaya tercih edilmemesi gereken durum. hem anneciginiz ve babaciginizla yatabilmrk icin bahaneniz olur, ben o kucucuk yatakta iki kisi yatamam dersiniz.
eve giren hırsızı dumur edebilicek hadise.
türk işi sextir.
eğer kalabalık bir misafir topluluğu evinize hücum etmişse mecbur kalacağınız eylemdir. misafirler haftalarca yüzsüzlük yapıp gitmiyorsa; evden kovulup, para verilip, otele yerleştirilmesi tavsiye edilir. **
iki gönül bir olunca tek kisilik yatak seyran olurmus. atalarımızın aslında demek istedigi budur kanımca.*
sevisirken birbirini dirsekleme de cabası olan durumdur.
samanlığın seyran olduğunun kanıtıdır.
ama sırt ve bel ağrıları artınca ne samanlık kalır ne de seyran.
zordur lakin yapıldı mı da tadından yenmeyecek sıcak bir aktivitedir.
x ve y kişileri tek kişilik yatakta yatacak olsunlar; yüzleri aynı yöne gelecek şekilde x ve y yatağa yan olarak yatarlar.y, x in sırtı kendi gögsüne gelecek şekilde x e arkadan sarılır ve kafasını x in boynu ile aynı hizzaya gelecek şekilde ayarlar. yatağa temas eden yerlerin tutulması sonucu yüzlerinin baktığı yönü simultane olarak değiştirirler. lakin x ve y nin farklı cinsiyete mensup kişiler olmalarına özen gösterilmelidir.
bir ömrü paylaşan iki aşık ya da paylaşmaya hazırlanan iki sevgili için büyük bir mutluluk ve de huzur kaynağı olabilir. fakat hayatı, yalnızlık tadından yenmeyen bir erkek için gecenin bir vakti kapısını çalan sevgilisinden yeni ayrılmış üstelik biraz da sarhoş bir hemcinsle yapıldığında diri diri mezara girmek hissi uyandırabilecek eylem. ev sahibinin gözüne kesinlikle uyku girmez, ayyaş arkadaşı sevgilisinden yeni ayrılmış küçük çapta depresyon geçirmektedir. ne yaptığını bilmez bir haldedir ayrıca. gece gece ya eski sevgilisini sayıklarsa? ya o diye sana sarılırsa? bir de daha ileriye gitmeye niyetlenirse? offf, berbat bir durum. en iyisi eldeki tek yatağı ona bırakıp kaçın gidin o odadan.
yatak sıkıntısı olmadığı halde, diğer odaların sivrisinek istilasına uğramış olmasından tek kişilik yatağa iki kişinin gömülmesi.
(bkz: işkence)
karşı cinsle yapılıyorsa yatarken yek vücut haline gelineceğinden en mantıklısıdır.
eğer bu iki kişiden biri sevgili ise çok rahat ve huzurlu bir uyku sizi bekliyor demektir. keyfini çıkarın.
eğer ikinci kişi sevgili ise dibine kadar romantizm demek olan uyku.

-aşkım rahatsız oluyorsan ben koltuğa geçeyim
-yok sen oluyorsan asıl ben gideyim
-hayır. ama keşke bu kadar erken kalkmaysaydık.
-evet uykun bölündü.
-sen geleceksin diye uyumadım ki.
-hadi o zaman şimdi uyu.
-biraz uykumuzu alırız sonra kahvaltı yaparız.
-akşama kadar böyle uyusak da olur.
vb.vb.
evlenice özlenen günlerin plug-in'idir.**
iki kişilik yatakta tek başına yatmaktan daha güzel olan olaydır.
uykusuz geçen genenin ardından işe gelmenin ızdırap olduğu eylemdir.:)
sevdiğinle dünyanın en geniş en ferah yeri gibidir. başka da kimseyi almam oraya zaten.
üst üste yatıldığı vakit sorun kalmayacaktır. *