bugün

sosyal medyada ,sözlüklerde bırbırbır kafa siken sivrisinek kadar değeri olmayan modeldir.
benim lan bu, sözlük.

tek derdim; am, göt, meme. ama hiç değilse dürüstüm. denk getirirsem, kıstırırsam, kafalarsam affetmem.
ama hiç değilse, sanki tüm bunlar aklının köşesinden bile geçmemiş, temiz aile çocuğu, beyefendi havalarında başlık açıp da, birilerini tu kaka ilan etmiyorum. haklı mıyım? hayır değilim. ama hiç değilse niyetim belli. en açık sözlü piçim. beyefendi postu ile dolaşmıyorum.

ha(ni)miş: aralıksız kötüleyin. hepiniz beyefendisiniz ya. *
(bkz: en azından açık sözlü bir malım)
hadi bsg dedirten maloz modeldir.
aşk değilde tek derdi seks ise en iyi insan modelidir hayatı çözmüş sadece bu hayatta insana seksin huzur verdiğini bilen bir gençtir helal olsundur. Devam devam
daha mal tek hücreli modelleri "tek derdin seks ise tamamsın qardoo" diyerek kendilerini belli eder. buna da şükür dedirtir.

edit: imla
kendini ispatlama ve basit kişiliğe sahip olan tipik kişilerdir. Genellikle ''badboy crazyboy'' kullanıcı adlı olan tipteki erkekler. uzak durun djkfgj
seksi sadece orospu karı sikmekten bi haber olan hiç bir kadınla gerçekten seks yaşayamamış qroların bok attığı insan modeli.
aşk ve seks haricinde bütün dertleri baba tarafından giderilmiş kişidir. karıyı da baba mı soksun koynuna!
mal gelmiş mal gidecek olan, boşuna oksijen tüketen insandır.
tek derdi sekstir, aşk diye kılıf uyduruyordur.
ergenliğe ilk adımını atmış olan insan modelidir. genelde düşüncesi seks ve aşktan ilerisini göremeyecek kadar körleşmiştir. bu gececi hastalığı çeşitli evrelerden sonra atlatacak kişidir lakin istediğini elde edemezse uzun süre bu kısır döngüde kalacak insan modelidir.
Yazık insandır. Aşk acısı çekmek bile lüks olmuş şu dünyada.
buna kısaca hayvan diyoruz.
(bkz: evlenince geçer denen durumlar)