bugün

uzun zamandir vakit bulamadigin seyleri yapmak, kuveti sicak, kopuklu suyla doldurup banyo yapmak, kendine super bir kahvalti sofrasi kurmak, bir yandan bagira cagira muzik dinlemek, sacina yeni modeller denemek, misir patlatip abuk fimler izlemek, evden butun gun cikmamak...
tuvalete gidip bi güzel rahatlamak.
bilgisayar başında sabahlamak.
kendi sessizliğine kulak vermektir. içsesini susturmak sadece suskun olmak için enerji harcamaktır. o an hayattan soyutlamak yegane amaçtır; zira uyandığında nerdeyim ben lan? sorusu sorulabilmelidir...
uyumak.
en sevilen müzikler açılıp bira içmektir.
(bkz: kimse yazmayacaksa ben yazayim)
(bkz: masturbasyon)* *
çok kişi olmak için planlar yapmak.
sigara içerken müzik dinlemek.
şiir yazmak.
sözlüğün başına oturup aklından geçenleri bir bir yazmak.
yağmurda yürümek.
saatlerce film izlemek.
tek başına yağmurda yürürken bir yandan şiir okuyup otuzbir çekmek.
anket doldurmak.*
konuşmak *
(bkz: 31)
tsm esliginde raki icip, yogurt kasiklamak. iciliyorsa yaninda sigara da yakmak. üstüne de arada disariyi gözlemlemek ve öylesine düsünmek, aglanabiliniyorsa eger aglamak, üstüne bir duble raki daha demlenmek. *
sevgiliyi cagirmaktir.
resim yapmak.
hiç tanımadığın karı kıza askıntı olmaktır kesinlikle. bunu tek başına yapmak zevkli olduğu gibi bir o kadar da göt isteyen bir aktivitedir. kızın sapı yakınlarda bir yerlerde olabilir. daha kötüsü yanında arkadaşlarının da olmasıdır. başıma geldiği için tecrubeyle sabittir ki adrenalin tavan yapıyo. ha bir de hiç kem küm edip kendinizi temize çıkarmaya çalışamayın hemen topuklayın. laf anlamazlar o dakkadan sonra. bir taraflarınızı kırmadan rahat etmezler.
kesinlikle radiohead, özellikle de exit music, let down ve last flowers dinlememek.
bir basketbol potası bulup saatlerce şut atmak, sahada deli gibi koşturmak.
hiç bişey.

evde oturup üst kattakinin bize gel de çay yapam sana demesi.

evet bunu bekliyorum.geldi de teklif.fakat tanımadığım bir arkadaşı da varmış.yok kardeş saol dedim.