bugün

işlerini tek başına yapan, tek başına eğlenen, tek başına sosyalleşen insandır.
Belki de yaşadıklarından ötürü tek başınalığı kendine uygun görmüş insandır, bir kaç kişinin getirdiği mutsuzluktansa tek başınalığın verdiği mutluluğu yaşamak istiyordur.

edit: tek başınalığın getirdiği mutluluk filan yokmuş sözlük.
(bkz: benim lan bu)
kendine gizemli bir imaj vermeye çalisir ve bu yolla kari kiz düsürebilecegini sanir. izledigi filmlerden olsa gerek.
Başak burcu erkeği olma ihtimali yüksektir.
kendine kendine güzel vakit geçiriyordur. kendiyle uzun yıllardır vakit geçirmesinden duyduğu hicapla "bu ilişkinin bir adı olmalı artık" demeye başlamıştır.
aseksüel.
en kral insandır.
takılmaya değer insan bulamayan insandır.
keyfinden öyle değildir.

keyif değil.

keyfimden değil ulan, hiç keyif meselesi değil.
öyle hoşuma gittiği için, öyle eğlendiğim için değil. başkalarının beni yeterince değerli görmemesinden olabilirdi ama bu da değil, sol kulağıma "yalnız değilsin" diyerek küpe takmam kesinlikle keyif değildir. zorunluluk meselesidir.
http://galeri.uludagsozlu...%B1na-tak%C4%B1lan-insan/
öğrenmesi gereken duyguyu öğrenmiş olan insandır.
--spoiler--
sallanarak yürürüm
artık kendi yolumda

--spoiler--
kendi seviyesinde kişi bulamamış insan o yüzden sözlükte çokça takılır. (bkz: her kurt kendi sürüsüyle takılır)
birçok insan tarafından arkadaşı olmayan, asosyal insanlar olarak algılanırlar. ama bilmezler ki hepsi öyle değildir. içlerinden bazıları gerçekten yalnız dolaşmayı, tek başına takılmayı, sessizliği seviyordur. hatta bazen ortak olmak isteyenleri çeşitli bahanelerle atlatıyorlardır.

(bkz: ben)
asosyal , hiçbir arkadaşı olmayan ve aynı zamanda bencil insandır. o kadar bencil ve narsisttir ki kendinden başkasına dayanamaz.
(bkz: la bu benim)
bir de çok sevimli olur bu insanlar (bkz: kendimden biliyorum)
Ben o ben çok cool dimi?
yalnızlığı mecburiyetten seven insandır. çünkü çevresinde kendi kafasından insan yoktur. o da tek takılmayı tercih eder.
ne çirkindir ne asosyaldir
kendi tercihidir.
no money no insan gibi bir durum da söz konusu olabilir.
Takılan değil tek başına bırakılmış insandır o.
Tercihse iyi mecburiyetse kötü.
hı hı evet benim bu.

evde temizlik dekorasyon, zaman buldukça da anne yemekleri veya değişik tarifler dener-yaparım.

iş haricinde ise genelde atlar motora rüzgar nereye eserse oraya basarım.. basarım.. basarım.. benzin biter fuller, yine basarım. yorulur, son gücümle eve gider uyurum "tek başıma"

"tek başıma" kalkar , "tek başıma" kahvaltı yaparım, işe gider çıkarım. boşa düşünce tekrar "tek başıma" basar basar.. basarım..

insanlar.. zor be kafa dengi bi arkadaş bi sevgili bi dost bulmak.. şart da değil gerçi.