bugün

çevresinde doğru dürüst bir canlı organizma kalmayan insandır. sanal dünya ile kendini teselli eder.
(bkz: benim sadık yarim kara sözlüktür)
(bkz: tema siyah o bakımdan)
asosyaldir. iyi yazılar yazar. asosyallikten kaynaklanan bir durum.
durumu vahim ve acınılasıdır, acilen psikolojik desteğe ihtiyacı vardır
(bkz: ben)
Sözlüğün de istediği bir durumdur.Zamanla kişilik bozulması ve türkçesinde kavram kaybına yok açacak durum.Acilen destek almadır.
oturup kendisi hakkında düşünmesi gereken insandır.

edit: Acilen bir arkadaş ortamına girmelidir.
buradan keşfedilip zengin olmayı bekleyen insanla aynı özellikleri taşır.
hepimizin başına gelmesi muhtemel durumdur.
nasıl olsa kimse beni tanımıyor, istediğim gibi söverim, istediğim gibi konuşurum düşüncesinde olan insandır.
seçici de olabilir. 100 sıradan arkadaşa 1 gerçek dost'un yolunu gözlüyordur.
parası olmayan insandır.
param yok. çelimli bir tip de değilim. gözlerimin altı morarmış bilgisayardan. sakalım saçımla farklı renkte. işsizim. insan insaf eder mi insanoğluna?
sanal dünyadaki kimlikleriyle avunan insandır.*
muhtemel olarak kişisel örnekli entryleri çoğunlukta olandır. olabilirdir, normaldr
emo olabilir.
insanlarla arkadaşlık etmekten sıkılmıştır,bir farklılık yapmak istiyordur hayatında.
(bkz: bir sözlükle arkadaş olmak)
Benim bu. Tek arkadaşım sizlersiniz. Elimde görüntülerin var, David addison, oytunkaran, devecialpay bu adamların(kadınları) çok seviyorum. Onlar olmadan yapamam.
yalnızlığın doruklarındadır. inşallah öyle biri yoktur.
Yıkıktır.
Belki de en mutlusudur.
Ya ne bileyim sanırım en çok kendim olduğum yer burası. Cidden yani normalde içimden sövdüklerime burda yüzüne söver gibi yazıyorum. Bu anlamda çok hoş bir katarsis yeri bence. Fazlası zarar oluyor ama dozunda olunca güzel bir yer.
(bkz: aa bu benim lan)
BiR DE SÖZLÜKTEKi ARKADAŞLARIM.
Sözlükten arkadaş olmaz ama sözlüktekilerden olabilir. Çeşit çoktur.