bugün

tecavüz olayının mağdur kişisi olmak, tarif edilemeyecek olumsuz duyguların pençesinde kıvranmak ve şiddetli bir şekilde ölmeyi arzulamak.
bir kadının başına gelebilecek ve hatta gelmesinden korktuğu en kötü şeydir. bunu yaninda, kimi sapık ötesi erkeklerin, bastırdığı tecavüz fantezileri olduğu sanılmaktadır; aile içi cinsel şiddet de buna bir örnek olabilir! olur olur...
Bi uğrayalım dediydik diyemeyeceğiniz cinsellik eylemidir. Aktif olma durumu pasiflikten daha iğrençtir kanımca....
turkiye'de her an yasanabilecek olaydir. kadinlardan cok sevgilisi, esi, annesi, kizkardesi icin korkan erkeklerin problemidir. kadin en azindan "vururum cantayi kacar gider lan" diye dusunuyor olabilir, savusturabilecegine inanmistir, "yahu zaten ne tecavuze ugrucam?" diye dusunuyor olabilir, sokaga ciktiginda tecavuze ugrayacak diye kasmaz. ama erkek oyle mi? once yakin oldugu bayana, sonra kendisine edilmesinden korkar. bes sene once soyleseydim bunu kicinizla gulebilirdiniz, fakat 5 yasindaki erkek cocuguna tecavuz edilen bir ulkede erkege tecavuz edilmesi korkusu gulunecek birsey olamaz. zaman kotu kolla gotu mottosu her zaman gecerlidir su devirde. fakat erkekler tecavuze ugrama konusunda cok daha korkusuzdurlar. zira defansa gecebilecek kadar gucleri, atak yapabilecek kadar saglam takimlari vardir. onlarin en buyuk korkusu yakin olduklari bayanin tecavuze ugramasidir dedigim gibi.

sadece ben mi boyleyim bilmem ama, olmeyi istiyorum sahsen bu pis olay yuzunden. eve kapaticam hatunu.

budut: tecavuze mi ugradin len?*
(bkz: tecavüze uğramış birini sevmek)
üzerinde iğrenç espri yapılabilecek vuku.
yaptırmayın şimdi bana.
yok olmaz ısrar etmeyin;

- abi şurdan bi tecavüze uğrayabilir miyiz?

yaptınız mı beğendiğinizi!
tıpkı taciz gibi bu konu da kadınların ikiyüzlü davrandığı bir konu. kişisine göre farklılık gösteriyor. mesela sosyalist başbuğ zor kullansa bir kadına, kadın; "nazlandım" diyor, vasat bir sözlük yazarı yapınca tecavüz oluyor, kaka oluyor. samimiyetsiz, kolpa bir durum. belirli bir tanımı yok.
(bkz: hermafrodit tarafından tecavüze uğramak)
mağdurların yaşadıkları yoğun acıları görmezden gelip, salyalarını akıtarak iğrençleşenlerin adresi aşağıdadır.
üzmeyecektir.

(bkz: hüseyin üzmez)
senseyim peder zicklerden duymuştum. tecavüze uğrayanlara tramva yaşatan en büyük olay, ne kadar istemeseler de vajinal ıslanmalarının olmasıymış. (kadınsa tabi) mağdur, o durumu asla aklından çıkaramıyormuş.
jenna jameson vs. tarafından iplenmeyecek durum. *
sadece kadınların başına geldiği düşünülen fakat yaşı küçük oğlan çocuklarının da bu vahşete sık sık maruz kaldığı travma.

burada tecavüz sırasında vajinası ıslanan kadınları mı suçlamak lazım! yoksa nefes alan her şeyi ilişkiye girilebilir olarak gören bazı evrimini tamamlamamış erkekleri mi suçlamak lazım bilemedim.
(bkz: madur tavuk)

hani insanlara tecavüz edildiğni duydukta, zaten resmen iğrenç ve pis bir durumdur, bide bu çocuklara yapılırsa herkesin içinden geçen cümle * olur.

yanlız bugün okuduğum hürriyet gazetesinin haberine göre madur olan bir insan değil, bir tavuktur. nasil bir fantezidir, nasıl bir insanlıktır anlamış değilim.

zavallı hayvanın yüzü madur olduğu için gizlenmiştir...

--spoiler--
http://www.hurriyet.com.t...ndem/12064196.asp?gid=229
--spoiler--
(bkz: geçerken uğradım)
babanız hastanede kanserle mücadele etmekte iken, anneniz onun başucunda hali hazırda ölümü bekliyorken akrabanızın evinde kaldığınız sıralarda başınıza gelirse kelimelerle anlatılamayacak kadar zor olur.
Her akla gelişinde titreme ve iğrenme duygusunu yaratandır... Hele ki sevdiğiniz biri varsa... Kötüdür... Çok kötüdür... Başlığı görüp ağlamaya başlamaktır...
küçük bir erkek çocuğu (4 yaşında) tatil için ailesi ile birlikte memleketine gider...
annesi ile babası işlerini halletmek için bi yakınlarının yanına giderler ama çocuk onlara ayak bağı olacaktır, onu babanın büyük dayısının evine bırakırlar.
evde dayının hanımı şükriye yenge ve kızı mafirze vardır.
küçük çocuk evin ortanca çocuğu 16 yaşındaki ''esmer bomba'' mafirzeye emanet edilir.

mafirze küçük tonguçu oyalama görevini layıkıyla yerine getirebilmek için ona türlü şaklabanlıklar yapmaktadır.
evin üst katındaki odaya çıkarlar, çünki tonguçun uykusu gelmişti.
evde ikisinden başka kimse olmadığı için mafirze çok rahattır ve hayin emelini gerçekleştirmek için donunu!! upss pardon kolları sıvamaya başlar...

mafirze: ablammmm tonguçç senle oyun oynayalım mı?
tonguç: oluy abblea!
mafirze: ata binmece oynayalım, ben at olayım sende bana bin.

ve mafirze sedire boylu boyunca uzanır yarıçıplak bir biçimde.
kukusu 16 yaşındaki bi kızda olmayacak kadar kıllıdır ve tonguç tedirgin olur bu manzara karşısında, mafirzede onu korkutmamak için alır eline bebek pudrasını kukusuna boca eder, artık bembeyazdır yastık gibi.

alır tongucu kucağına hoplatıp zıplamaya başlarlar ...
mafirze zevk deryalarında yüzerken zavallı tonguç çocuk masumiyeti ile ata bindiğini zannetmektedir; dıgıdık dıgıdık!!!

tam o sırada bir ses: mafirzeeeeeeeeeee
nerdesin kız al şu poşetleri elimden huuu nerdesinnnnnnnn???

an itibari ile toparlanıp eski modlarına dönerler... aradan onca yıl geçmiştir.
artık mafirze 3 çocuklu bir anne, tonguç ise kadınları bu kadar erken tanımanın vermiş olduğu tecrübe ve özgüvenle zıpkın gibi bir delikanlı olmuştur.

Not: yaşanmış bir olaydır.
(bkz: Fatmagül ün Suçu Ne)
(bkz: 6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı)
(bkz: mondragon un suçu ne)
Ülkemizde erkeklerin isteyeceği bir davranış olarak görülebilir.
niyeyse türk filmlerinde utanç kaynağı gibi gösterilir. bu olaya maruz kalan zavallıcık da utançtan kurtulmak için intihar eder.
(bkz: Fatmagül ün suçu ne)
bedeninden kendinden nefret etme durumu. Bedenen ve ruhen ani bir çöküş. Belki bileğini kesip intiharlara götürecek kadar kötü bir ruh hali. Yaşamayan bilmez, yaşamayan anlamaz, yaşamayan hissedemez. Esprisi bile iğrenç olan şeyin, hukukta aslında çok sıradan gözükmesi ayrı bir konu. Sevgilerimle.
kapıyı kilitlemediğin için kendine lanet etmektir. her gece yatağında uyumadan önce tecavüze uğramana sebep olan hatalarınla yüzleşirsin. artık kapıyı kilitlemeden uyuyamazsın bile ama bunun için çok geçtir. o anı hatırlarsın. ilk kez olduğunda ne kadar da korkmuştun. onun kapıdan girdiğini hissettin ve daha sonra korkunç bedenini. çırpınmaktan nasıl vazgeçtiğini hatırla içine girdiğinde. saniyelerin seni ilk kez nasıl öldürdüğünü hatırla. bitmesini nasıl beklediğini. beklemenin en büyüğüydü o an. sonra birden hızlanmıştı. o anki çığlığını hatırla. yerden nasıl kalktın? iyi yıkadın mı kirlenmiş vücudunu? o gece nasıl uyudun? ama geçti bunlar biliyorsun geride kaldı. sen de böyle düşündüğün bir zamanda yine yaptı. artık hep yapacak, kurtulamayacaksın diye düşündün ve bir daha gitmek istemedin o lanet şehre. ama yine gidecektin. bu sefer daha gitmeden korkuyordun. gittin. yine olmadı. bu kez onun yüzünü bile görmedin. ve görmeden geri geldin okuduğun şehre. o sabah uyuşturucu alacaktın. satanı tanıyordun bir senedir. telefonda konuşulmaz bunlar deyip yanına çağırdı seni. eve girdin konuşuyordunuz ve birden -yine aniden- odaya attı seni. yere düşmüştün kaldırıp yatağa sürükledi. engelleyemiyordun kıyafetlerini çıkarmasını. sütyenini de açtı. kilodunu sıyırdı. bir anda girmişti içine. inlemeye başladın. zevkten değildi tabi. hiç zevk almamıştın ki bir erkekten. canını yakmışlardı hep. çok uzun sürmedi. içine boşalıyorum dediğini duydun onun. bir kez daha hamile kalma korkusu doğdu içine. yalvardın lütfen yapma dedin ve ardından defalarca kez lütfen... ne kadar zevkle bunu yaptığını görmüşmüydün gözlerinde? evet gördün sonra giyindiniz. o yattı seni göğsüne yasladı ve sana sarıldı o an sarılmaktan da nefret ettin. sen ağlarken o bir keyif sigarası yaktı. sadece ağlıyordun kalkıp gidemedin. gitmek bile aklına gelmeyecek kadar ağlıyordun. canım dedi ben bir duaşa girip çıkıcam. gitmeliydin. kalktın ve kapıya yöneldin. peçete uzattı sana gözyaşlarını silmen için ama silmedin hiç. hala cebinde mi o peçete? buna alıştın. suçlama kendini. acı çekme. olan oldu bak ben yanındayım. oraya gitmemeliydin. biliyorsun ama düşünme bunları. saat daha erken. hayatın başındasın. tüm hataları ve kötülükleri unut. yoksa intihar tesellisi olmadan gözlerini kapatamazsın.
hayatta insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biridir. bunu yapan orospu çocuklarını eline geçirdiğin zaman yapılabilecek en kötü işkenceleri yapıcaksın. öldürmeyip süründürüceksin.