bugün

ne sikim bir tecavüzse artık siz düşünün.
dört adamla evde ne yaptıysan tüm gece.
içip içip sızmışlar sonrasında tecavüze uğradım diye bornozla sokağa fırla.
ahahahah götümle gülüyorum lan ben bu kadına

http://haber.gazetevatan....a-firladi/419390/7/Manset
alkolün ağır etki bıraktığı kadındır. sabah uyanınca alkolün etkisinden kurtulamamış.
çıplak çıksa bir daha tecavüze uğramaktan korkmuş ve bornoz giymiş kadındır.
--spoiler--
o kadar güzel tecavüz etti ki sabah kendime geldim.
--spoiler--
''erkeklerle kendi isteği ile yatıp sonra da tecavüze uğradım demek ''modasından nemalanmıştır. utanç kararı, veya işte türk adaleti gibi süper kelime oyunlu, insanı öldüen ironili haberlere konu olan sözde tecavüzlerin derinlerinde de bu moda yatmaktadır.
sokağa fırladığında üzerinde (bkz: röpteşambır) ve elinde de viski bardağı olduğu rivayet edilen meduredir.
(#14025227)
bu entrye kıçımla gülerim ben
anne mi bu kadın
sikerim ben böyle anneyi
annelik bu kadar yere düşecek bir kavram değildir.
bu kadın bildiğiniz motor .
bu kadın dul, ortağımla birlikte oluyor, benim neyim eksik diyen erkek zihniyetinin içince biliçnaltının ortaya çıkmasıdır.
haberin detayında kadın üstüne giyecek olarak bulduğu ilk şeyi alıp kaçtığını söylüyor. bir insanın namusuna iftira atmak bu kadar kolay olmamalı. evet kadın belki çok ahlaklı olmayabilir ama üstünde bornoz var diye vurun abalıya yapmak bir o kadar ahlaksızlıktır.
yorumları okudum ve inanamıyorum. bir kadın tecavüze uğrayınca bile suçlanıyor artık. insanlığınız nerede sizin?
Niye böyle haberlere prim veriliyor kör göze parmak sokuluyor. Sanki bana öyle geliyor ki böyle tecavüz haberlere dinlendikçe daha da bir artıyor. insanlar bu olayları sıradan işlermiş gibi görüyor.