bugün

bakire olmayan türk kızlarının en büyük yalanıdır.
bu yalandan asla vazgeçmez bu tipler. Her sevgilisine de bekaretini bu yüzden kaybettiğini söyler ama yatakta da gerçekten profturlar.
Bir kısım da küçükken bisikletten düşmüştür veya kızlık zarı esnektir.
tipik bir kız yalanı. yaptıysan da arkasında dur, ne gerek var yalan atmaya. hayatım boyunca 5-6 kızın söylediğine şahit olduğum, ağız dolusu küfür etmeme sebep olacak hadise.

not: kız düşmanı değilim.
artık herkes tarafından bilinen bir yalan olmasına rağmen kızlarımızın hala söylemeye devam etmesi şaşırtan yalan. sanırım erkekleri ele geçirmek için kullandıkları bir yöntem.

söz konusu hatun kişi bütün gece boyunca arkadaş ortamında gülmüştür, güldürmüştür... eğlenmiştir. dikkat çekmiştir. ancak herkes odasına çekilip yalnız kalındığında aynı hatun suratını asıp uzanmıştır yatağa...

-ne oldu neşe? ağlıyor musun sen??

+ hı? hayır ya, öyle işte... şey oldu biraz...

-ne oldu? ağlamasana ya anlatmak ister misin?

+ yok bir şey ya, duygulandım... sen niye geldin yanıma?

-hiç pijamamı almayı unutmuşum da... sen neden ağlıyosun?

+gelsene yanıma konuşalım biraz...

-ne oldu?

+ ya benim bi sevgilim vardı...

-eee?

+işte bu beni eve çağırdı. biraz oturduk, sonra bu bana kola getirdi...

-allah allah? eee?

+içtim ben kolayı. sonra birden şey oldum böyle, bi durgunlaştım bi bi şey oldu bana...

-bak seenn? sonra?

+sonra işte bu hayvan beni öpmeye başladı, zorla bana sahip oldu!

-hadi yaa! vah vah... eee sonra ne oldu?

+sonra benden ayrıldı. ben de buradayım işte...

-ne güzel işte buradasın...

+evet ama işte...

-iştesi yok bebeğim yanımdasın işte, korkma... kendini bana bırak, evet... rahatla... hmmfsss, ooyhhşş...

eminim bir sonrakine de aynı yalan ile sahip olacak bu kız. vicdansız birisi sanırım...
mastürbasyon esnasında yanlışlık ile yaptım dese daha makul olacakken böyle bir yalanı söyleyen kızın aklından şüphe etmek lazım.

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
Kabak tadi verdi artik bu bahane lafa gelince soyle akilliyiz boyle zekiyiz falan dersiniz. Yok mu boyle daha bir yenilik, daha bir guzellik?
masum yalandır. bizzat karşılaşmadım ama, zaman zaman duyuyoruz çevrede. nedir? amk, dünyanın sonuymuş gibi... belli işte kız seni seviyor, senin olmak istiyor, böyle bi tatlı yalana başvuruyor. "pişmanım" dese, "bi hatadır oldu" dese, anlıycan sanki... kandırılmıştır, nefsine uymuştur, her şey mümkün..

ne olacak, dönüş yok mu yani? sen çok mu temiz kaldın amk? böyle... bu zaman böyle. her bok da kızın üstünde...

yok ben girmem böyle konulara hiç de, her kusur niye kızda aranıyor, ona bozuldum sabah sabah...
kızların pek bir nadirlikle başvurdukları yalandır. hatta akıllarına ilk bu başlıkla getirtilmiş bile olması muhtemeldir ama şöyle bir yaklaşım içinde olmaları daha mantıklı olacaktır ki; sana ne lan benim kukumdan.. evet. bir de şöyle bir durum var, tecavüze uğramış ve psikolojisi yerle bir bir kızla ilişki yaşamak, bile isteye cinsellik yaşamış bir kızla ilişki yaşamaktan daha mı caziptir, o kadar da... kelime bulamadım. hassas konular bunlar. en iyisi çük kadar beyinleriyle erkekler bu işlere bulaşmasınlar da "peki karıcım" deme görevlerini aksatmasınlar. düşünmeyin bunları.
hiç karşılaşmadığım bir yalan. hangi kız arkasından "şu kıza tecavüz edilmiş" gibisinden bir dedikodunun yayılmasına ihtimal verebilir ki? *
benim ilk $ebnem ferah adına duyduğum sonrasında ise bir arkada$ adına duyduğum $ey. lan yoksa.
türk kızı klişesi. 4 oldu lan bu...
zihniyetimiz değişmedikçe bu tip düşüncelerin, siyasilerin vergi toplama savaşının, annenin bir türlü huzur bulmayan beyni, babanın saçma sapan fikirleri, dinci dinsiz sohbetleri, türban sohbetleri. bitmeyecek. bunların bu düşünüşte olan insanların, işlerinin dışında ne düşündüklerini gördükçe sapık yetiştirmişiz hissiyatı uyanıyor okuyanların beynin de. yazıktır günahtır. namazınızı kılın orucunuzu tutun, eşinizle sohbet edin. başkalarının yalanlarını ivşa etmeyin yazıktır. günahtır. görünen düşünülen bir ton tezat oluşturmakta bu söylenenler ve bu başlık. hata yapan insanın sürekli hata yapar düşüncesi zihniyetiyle bürünmüş ve doğru yerine, doğruyu göstermek yerine; iyice günaha batmış insanların söylevi olarak nitelendirdim gitti.
bunu söyleyen kız kafadan elenir.
artık geçerliliği kalmamış yalandır. hala bu yalana inanan tip varsa, salaktır.
yalanların yalanı.
yeni modadır. hangi evrende, tecavüze uğramak, bilinçli seks yapmaktan iyidir. anlamak zor doğrusu.
OHa diyorum, baska bir sey diyemiyorum... Tecavuze ugramis kadinin psikolojisi bozulur, kendini toparlamasi, tekrardan sex yapaya isinmasi senelerini alabilir, hatta bu travmanin ustunden gelemeyenleri bile var.

Kendi rizasiyla, seks yapmis bir kizla beraber olmayi, tecavuze ugramis biriyle olmaya 100 kere tercih ederim. Seks yapmakta utanilacak bir sey yok, herkes doya doya, seve seve yapsin...
(bkz: ülke tecavüzcü kaynıyormuşta haberimiz yokmuş)
zamanında inandığım yalan. meşhur bir yalan olduğunu bildiğim halde inandığım yalan hatta. başa gelince kör oluyor adam.
bir de içten içten ağlama durumu vardır ki evlere şenlik. Harika bir rol mekanizması. Takdire şayan gerçekten.
tecavüze uğrayan bir insan bunu rahatlıkla dile getiremez ki o olayı hatırlamamak adına hafızasından siler silmeye çalışır tamamen haa bi de şu var ki güçlü bi insansa zaten direkt şikayetci olur sürüm sürüm süründürürür karşıdakini.haa nerde biz de bunu yapıcak yürek .doktoru avukatı da aynı köyde yetişmiş saf kızı da aynı.bu tür olaylar gizldir saklıdır şşşt söylenmez imselere ömür boyu içinde yaşarsın o olayı aslında her saniye.
bir erkeği tongaya düşürüp bütün malına sahip olabilmek için ideal olan, adi kadın yalanlarından biri.

zira mahkemede de bizzat görüldü ki bu yalana prim veren hakim çok. şöyle ki:

"tecavüze uğradıysan darp izi nerede?" diye soran yok.
"tecavüze uğradıysan neden tecavüzcünle evleniyorsun?" diye soran yok.
"tecavüze uğradıysan neden hala bu çocuğun soyadını taşıyorsun?" diye soran yok.
"tecavüze uğradıysan neden düğün günü oynuyordun?" diye soran yok.
"tecavüze uğradıysan neden tecavüzü hatırlamıyorsun?" diye soran yok.
"tecavüze uğradıysan neden tecavüz eden kişinin evindeydin?" diye soran yok.

türk halkı erkeğiyle de kızıyla da tam olarak iğrenç bir zihniyette. midemi bulandırıyorsunuz.
ağaçtan düştüm dal girdi yalanı.
tecavüze uğramak istediğinin kanıtıdır.
tecavüze uğrayıp tatmin olmak isteğidir.
tecavüze uğramanın olgunlaşmasını sağladığını düşünmesidir.
son zamanlarda türk kızlarının sıklıkla söylediği yalandır. ulan azcık delikanlı olup " evet önceden seviştim ve bakire değilim " desen kimse sana bir şey demeyecek belkide. galiba kızların kendisini mağdur olarak göstermesi, ayrı hava katıyor.
işte bunlar hep şekilcilikten kaynaklanmaktadır.
-pahalı yere oturup foto çekileyim millet beni elit-cool sansın.geri kalan günlerde makarna yerim sorun değil, onu görmeyecekler.
-pahalı telefon alıyım. nasıl olsa para sıkıntısı çektiğimi bilmeyecekler hava atayım.
-namusumu satayım ya da zevk alayım. nasıl olsa kendimi aklarım, temiz görünürüm.
velhasıl fazla dizi izlemeyin canlar. oradakileri kendinize örnek almayın.