bugün

Bir gün sol ayağindan bi gün sag ayağindan ertesi gün kollarindan sallandirip en sonunda 1 arabanin ucuna kollarini diğer aracin ucunada bacaklarini bağlayip iki araç birbirinin zıt yonune istikamet edecek şekilde gidecekler arabaların suratini siz belirleyin.
Hadım edilmelidir.
Penisini kesip agzına koymak.
Mukoko.
Yapan serefsizin gotune sise sokmak.
tecavüz eylemini yapan şahsın hasta olduğunu idrak edemeyenlerin asalım, keselim diye cevap vereceği konudur.

Evet toplumsal dinamikler de bu hususta etkilidir şüphesiz, ancak muhafazakarların düşündüğü gibi aslında dogmalardan uzaklaşma buna zemin hazırlamaz tam tersi erişkin yaşa gelmiş insanlarda cinselliğin kötü bir şey gösterilerek baskı altına alınması, cahil bir toplumda kötü sonuçlar doğurarak, anadoluda olduğu gibi hayvanla ilişkiye, eşcinselliğe, enseste ve en kötüsü de tecavüzlere zemin hazırlar. Ha tabii bu kadar baskı altındaki bir toplumda sen, ben neden her güzel ve serbest kıza bakıp, oğlum gel bu yollu galiba gel tecavüz edelim demiyoruz, birkaç soysuz buna yelteniyor. işte o kişiler küçüklükten beri bu ortamlarda baskılanarak, travmalar geçiriyor, belki kendileri küçük yaşta ailede veya okulda tecavüz objesi oluyor, hormonlar psikolojik rahatsızlıkla birleşince de bu nefret edilesi eylemlere kalkışıyorlar.

Özetle bu eylemler kafası ve bilinci normal insanlar tarafından değil, hasta insanlar tarafından yapılmaktadır. dolayısıyla kanunda bu suça verilen cezalarını çekerken veya sonrasında, batıda olduğu gibi tedavi görmeleri, libidolarının kontrol altına alınması en uygun yöntem olacaktır. Yoksa asmakla, kesmekle bu eylemleri bitiremezsiniz, toplum dinamiklerini ülkenin her yeri için modern ve evrensel değerlere getirip, kadın ile erkeği, çocukluktan başlayarak ayırmaktan ziyade, birbirlerini yani karşı cinsi bilinçli olarak tanıyıp anlamalarını sağlayacak ortamlar geliştirmeliyiz. Ancak tabii bu dediklerimi yapacak otorite nerede ülkede dediğinizi duyar gibiyim. evet şu anda maalesef bunu yapabilmekten çok uzak bir anlayış bizi yönetiyor. Ama öyle ya da böyle bu zihniyet değişecek, kendini çağa adapte edemeyen her zihniyet yok olmaya mahkumdur.
O kişiye de aynısının uygulanması.
Ardından hapis cezası.
(bkz: Hadım)
Kısas.

Tecavüz edene tecavüz edilsin.
sikini kesip ağzına vereceksin ki ömür boyu kullanamasın aq bundan güzel ceza mı olur??
çükün kesilip boyna kolye gibi aleni şekilde asılması olabilir aslında. ibreti aleme rezil olur dümbükler.
Hadım ve müebbet...

Onlara özel hapishanelerde hepsi birarada yaşasın...
Ibnelere pazarlamak.
bence hadım yetmez bildiğim kadarıyla hadım sadece kısırlaştırma işlemi bence komple penisinin canlı canlı kesilmesi lazım sonrası mı? bir tecavüzcünün en değerli sermayesi zaten penistir bu yuzden sonrası önemsiz.
Tecavüzcüye tecavüz etmek nasıl bir kafa amına koyayım. Tecavüz karşıtı mısınız, tecavüzü meşrulaştırma peşinde misiniz?
Bu memleket neler gördü, emin olun kimse ibret almaz. 2 gün öncesini hatırlamayan bir toplum var ulan.
s*kinden tavana asmak.
Kesinlikle hapis cezası verilmemelidir.

Tecavüz edenin Cinsel organı kesilmeli ve alnına tecavüzcü olduğunu herkesin anlayabileceği bir dövme yaptirilip toplum arasına salinmalidir.
mağdur olan kişinin bire bir aynı uygulama ile intikam alması sağlanıp sonra da müebbet tecritli hapis cezasına çarpılması gerekir.
ibreti alem için cinsel organı herkesin içinde canlı yayında öncesine aşağılırcasına açıklama yapılıarak kesilebilir yada cinsel uzvu ağzına verilerek tecavüz ettiği kişinin akrabaları tarafından dövülüp öldürülebilir.

ama türkiyede bakıyoruz pişmanım diyen herkes her türlü suçtan 15 yılla sıyırıyor.
çeşitli işkenceler falan kısmını atlıyorum.

cezası olmalı elbet
Ama bu cezanın yanında aynı zamanda damgalanmalılar.

hayalarının sonuna kadar Herkesin anlayacağı şekilde damgalanmalılar.

ki kimse insan yerine koymasın. her gün ölüm olsun. hepsi intihar etmek zorunda kalsın.
kellesinin vurulmasıdır. şaka değil. ciddiyim. asılması gerekiyor.
Siklerini kesip ağızlarına vermek ve işkence ederek canlarını yakmak. Öldürülüp kurtulmak isteyecekleri seviyede eziyet edilmeli. ibret olması amacıyla an be an gece televizyonda yayınlanmalı bu görüntüler.
(bkz: kısasa kısas)
kesinlikle halk meydanında idamdır insanlar görsün bu suçu işlerse başına gelecekleri.
(bkz: idam)

yapılsın bir referandum.
çoğunluk derse ki en adi suçlar için idam geri gelsin. getirilsin o vakit.