bugün

tecavüzcü bir adamın yasal yönden elde ettiği çocuğu olmaktır. ama benim hikayeye gelince iş değişiyor. sebebi benim manevi baba olarak benimsediğim adamın tecavüzcü olması. en iyisi ben size hikayeyi anlatayım;

ben yetiştirme yurdunda büyümüş bir çocuğum. ben daha 10 yaşındayken beni köyündeki davarlara benzetip pek bir seven bir karı kocanın 14. hayvanı olarak evlatlık edinildim. bu aileyi pek sevmiştim. 4 tane inek, 3 tane keçi, 4 tane koyun, bir at ve bir eşşekle ahırda bana tahsis edilmiş özel yerimde boynuma zincir vurulmuş bir şekilde yaşamımı mutlu ve mesut bir şekilde sürdürmekte idim. ailem yemeklerimi hergün istisnasız tahsis eder, bunun karşılığında da kendilerine süt sağar, saman taşırdım. çok kurnaz biri idim gençliğimde. düşünsenize akşama kadar sadece saman taşıyarak, inekleri sağarak 3 öğün yiyecek elde ediyordum. tam bir profesör beyni verdı bende. bir gün bağırma sesleri duydum. bakmak istedim ama zincir vurulduğundan bakamadım. dışarıdaki seslere kulak verdim ve babamın köyün en güzel eşşeğine tecavüz ettiğini öğrendim. babamın annemi aldatmasına çok üzüldüm. ama hakkını vermek gerekir çünkü eşşek çok güzeldi. hep onun gibi birisi ile evlenmek istemişimdir. neyse köylü babam ile eşşeği zorla evlendirerek annemin üzerine kuma olarak getirdiler. bunu kabullenemeyen annem eşşeği kesti ve sucuk haline getirdi. babamı da öldürdü. o günden sonra her sucuk yediğimde babamı anıyorum. çok iyi bir adamdı...
+ baba
- efendm oğlum
+ benim annem kim?
- .........!!
bu durmda babanın aklından geçen düşünce " ah bi de ben bilsem "
bireyin sürekli, yanlışlıkla dünyaya geldiğini düşünmesine sebep olabilecek durumdur.
babasının bir anlık zevki olduğunu bildiği için bir süre sonra kayış kopartan hede.

(bkz: yalan diyince anasını sikmek)*
eve kız arkadaşlarını getiremeye korkan kişi.
tecavüzcü birinin babası olan dedeye sahip olmaktır.