bugün

Suudi Arabistan’da bekaretinden kuşkulanıp tecavüz ettiği 5 yaşındaki kızını öldüren vaizdir.

çok ağır ceza almış gerçekten, 8 yıl hapis ve 800 kırbaç.

bu adamlar ekmek çalanın kolunu falan keserken bu adama bu ceza.

işte bunlar hep...

http://www.haberand.com/t...vaize-8-yil-h-367269.html

yalan haber diye ağlayacağınıza haberde adı verilen adamın ismini google da aratma zahmetine girseniz haberin doğruluğunu göreceksiniz.

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-24438375
gene sözlükte ilgi görmemiş acı bir realitedir.
sekiz yıl hapis ile suudilerin, türkiye' den daha adaletli olduğunu gösterir. kendi istemiş deyip serbest bırakmamışlar amk!
(bkz: kan parası) vererek cezasında indirime gidilmiş canavar.

kan parası, ilk defa bu haber sayesinde duyduğum başka bir arap ilkelliği. Kabul eden anneye de yazıklar olsun.
doğru olmadığını düşündüğum haberdir. Yani umarım.
ulan o adamlar 5 vakit namazinda hadi diyelim gercek avrupada kizini ust katta becerirken altta tv izleyen adama ne demeli ? hepimiz insanlik olarak igrenclestik a.k ben uzaya gidiyom koloni kuracam.
ben şimdiden yazayım yalan haber. ne de olsa açığa çıkacak.
Gercekten doğru 270 bin dolar kan parası vermıs ve cezası 10 ay ve 180 kırbaca dusmus.
800 kırbaç yedikten sonra zaten beli doğrulmayacak olan kişidir.

ha ceza az mı az? aile şerefsiz mi kan parasını alacak kadar evet?

lakin aile davasından vazgeçerse devlette en fazla bu kadar ceza veriyor. kısas istemek ailenin işi.
islam toplumlarında kadının değeri yoktur , hele ki gerdeğe girebilecek erişkinliğe ulaşmamışsa gram değer yoktur.

zaten zanlının aldığı cezadan da bunu rahatlıkla kafası basan her akıllı insan anlayabilir.

neee ne dedin ?

haaa onlar gerçek müslüman değil diyorsun

hı hı tabi tabi.
kuranın sadece arapça okununca doğru anlaşılacağını söyleyenlere tokat gibi cevaptır.

kendi dilinde inmiş kurandan şekilcilik dışında hiçbir şey anlamamış bok kafalı arap sevdalılarına inmiş en ağır tokattır.

kuran bunu öğütlemiyor. islam bu değil.
behzat amirimden gelsin bu yaratığa cevap senin ben vicdanını sikeyim.
islam şeriatıyla yönetilen ülkede yaşadığı için şanslı olan suudidir.

islam şeriat hukukunun bu şerefsiz köpeğe verdiği ceza ortadadır ve bu islam hukukunu ülkemize getirmek isteyen şeriatçıların kızları ve kızkardeşleri yoktur sanırım ya da varolduysa belki de çoktan öldürüp gömmüşlerdir bir köşeye...
bir ak partili olarak diyorum ki araplar sanıldığı kadar aşırı dindar değildir. Ben gittim gördüm. Çoğu mutavva denilen namaz polisinden korktukları için gidiyor camiye bile. Şeriat'ta öyle herkese sökmez orada vatandaşa söker. Ama şu olay ki eğer gerçekse iran'da olsun. Herhalde taşlayarak öldürme cezası alırdı.
bu vehhabilerin amacı islama zarar vermek..
islam dini, sevgi ve hoşgörü dini diyenler, 5 yaşında kızına tecavüz eden, bir müslümana ne derler acaba? hangi ilkel kılıfla, örterler bu zihniyetteki bir müslümanın üstünü?

not: hangi ceza? bu hayvana verilebilecek kadar ağırdır?
sabah sabah ağzıma sıçandır.

5 yaş. 5 yaş ne demek bilir misiniz dostlar, görsel
örnek olsun diye fotoğraf koydum. şu boyutlarda bir kız çocuğu demek 5 yaş demek.

bu boyutlarda bir kızı arzulayan hatta sadece arzulamakla kalmayıp, bu kadar küçücük bir kıza tecavüz eden bir insanı kendi ellerimle öldürebilirim. yemin ederim.

bu vakayı araplığa bağlayacak değilim ama araplar çocuk tecavüzleri ile meşhurlar.
yine yeniden " gerçek müslüman değil " vakası. allah aşkına nerede bu gerçek müslümanlar, nerede yaşanıyor bu gerçek islam ? her olumsuzlukta aynı terene. temcit pilavı gibi aynı cümleler. din inancı olmayan biri yapsa aynı şeyi yapıştır gitsin ama " dinsiz orospu çocuğu " diye. o durumda biz desek " bunlar gerçek deist olamaz " diye. umursar mısın ? hayır.
yapılan her kim olursa olsun kabul götürür cinsten değil ufacık bir bebek söz konusu çünkü. ama bunlar da hep bu islamı, müslümanlığı en koyu yaşayan yerlerde oluyor. ve hep " gerçek olamazzzzzz " muhabbeti yapılıyor ardından. öff ki ne öffff.
dilerim o minicik bedene çektirdiği azabın bin bir katını çeksin.
5 yaşındaki bebek, cani baba, vicdansız adalet...
edit: bunu eksileyen biri var, vay arkadaş ne günlere kaldık...
bu iğrenç herifin inandığı allah bile benim inandığım allah bir olamaz.

edit: bu müslümansa biz neyiz.

bu kafada insanlar da mevcut habire eksiliyorlar.
arapların genetiğinde kodlu çocuk istismarcılığı. özel bir ilgileri var amına koyim. fetişizmin farklı bir boyutu. doğuştan psikolojik bağımlı oluyorlar child fuck olayına. adi herifler.
sübyan bir kıza tecavüz etmekten mega sevap points, daha sonra öldürmekten hyper sevap points kazanmış suudidir. adam gördüğünü inandığını uyguluyor.
ulan amerikanlara falan kızıyoruz ama böyle haberleri duyunca inşallah oraya da demokrasi götürür demek geliyor içimden. tabi burada ki demokrasi tabiri kan ve ölüm oluyor. biraz hak ediyorlar sanki.
sözlükte hakkında yazılanlardan sonra cezasının müebbete çıkarılmasına karar verilmiş or.spu çocuğu suudi'dir.
Her haberde islam' a saldıran köpeklere, avusturya' da eşlerinden ve çocuklarından harem kuran, iki kızını bodruma bağlayıp yıllarca tecavüz eden adam haberlerini dürüp götüne sokmalı.
Beş yaşında bir çocuk tecavüz edilip öldürülüyor siz islam a saldırma derdindesiniz. Vahşi köpekler.