tecavuz sirasinda kurban kisi cırpınırken birden hareketsiz kalıp ses çıkarmamasi, tecavuzcuyu bir kac saniye oyalayabilir,bu durum sonucunda tecavuzden kacıs saglanabilir. boylece (bkz: namus bana kalır)
(bkz: tecavüz etmesini engelleyecek eğitimi vermek)*
kot pantolon giymeniz tecavüzcü sapığın işini zorlaştıracaktır. belki de kurtulmanızı sağlayabilir ki kot pantolon sayesinde tecavüzden kurtulanlar da mevcuttur.
aydıslıyım* demek en güzel yöntemdir. Ayrıca tecavüze yeltenen kişi cahil cühela ise "bende çük kıran hastalığı var" da denilebilir. *
vajinasmus. o da tecavüz mağdurunun elinde değildir...
(bkz: koş yoksa düşersin)*
yaşanmış olarak anlatılan bir kurtulma hikayesi;

hatunun biri, bir arabayı yolda bir şekilde durdurur, sanırım yolun üzerinde yatıyodu. sonra aniden civardan gelen bir kaç hatun daha arabaya yapışırlar ve adamı soyarlar. adam hırs yapar tabi, sonrasında aynı yerden geçer tekrar tekrar. ve bir gün denk gelir aynı numaraya ve yerde yatan hatunu kaptığı gibi arabaya atar. tecavüz edip ödeşmek niyetindedir. ve hatun altına sıçar kurtulmak için. eliyle her yerine sürer harikalarını. kurtulur. adam bir daha seks yapamaz.

peşin edit: biliyorum hoş bir hikaye değil, ben dinleyiciyim sadece bu hikayede, adam ya da o harikaların sahibi değilim. anlatmak istedim sadece, kurtulmuş sonuçta hatun.
her zaman üstte olmaya çalışmak.
tecavuz aninda edilgenin isemesi, olmadi sicmasi.
gol atmaya giden boğayı durdurmak için onu hışır etmek gerekeceğinden, eğer kadın kişisinin gücü yetmezse ki muhtemelen yetmeyecektir, uygulanabilirliği zor oaln yollardur..

o değilde tecavüz nedeniyle hapsedilenleirn hepsi idam edilsin, gebersin itler.
(bkz: soğan)
(bkz: sarımsak)