bugün

ing. salak, klavye delikanlısı.
bizim aciz direnişçilerin lakapları.
görselleri sırasıyla şöyledir:
görsel

görsel
görsel
görsel
görsel

https://twitter.com/Yonca...status/340633369962479616
http://www.posta.com.tr/v...-ictiler.htm?VideoID=4624

gezi parkı için hz. muhammed (s.a.v.)'in "kıyametin kopmak üzere olduğunu bilseniz, elinizdeki fidanı dikiniz." hadisini örmek verenler, bir de şu ayete baksınlar:
-Ey iman edenler! içki, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fal okları şeytan işi birer pisliktir. Bunlardan kaçının ki, kurtuluşa eresiniz. Şeytan, içki ve kumarla sizin aranıza düşmanlık ve kin sokmak ve sizi Allah'ı anmaktan ve namazdan alıkoymak ister. Artık bunlardan vazgeçtiniz değil mi? (5/90-91)
TÇ ÇAPULCU AYYAŞ ahmet mehmet, şeklinde yazılımına bugün feyzbukta denk geldim. iyi güzel triple kombo yapmışsın da tÇ nedir yahu ? yurdum insanı neşe kaynağım
(bkz: RTE mursi rabia)
"t.c." gibi muhteşem bir vatanı kirletenlerin ironik bir şekilde kullanmaya başladıkları lakap.
evet, çapulculuk yaparak, ayyaş ayyaş dolanarak kurtaracaksınız "t.c."yi.
Evet efendim, kimilerine ne güzel ayardır.
bazı facebook kullanıcılarının adı. lan adın ne soyadın ne aq. sığmıyor ki.
yaklaşık bir soğan cücüğü kadar beyne sahip bazı facebook kullanıcılarının kullandığı komik isim.

erdoğan nefretinin getirdiği son noktadır. artık kendilerine hakaret ediyorlar.

sinirden kendini sikmek diye tabir edilen olay tam olarak budur. *
Gezicici devrimcilerimiz (!) tarafından gezi döneminde facebook hesaplarının başlarına ekledikleridir.
eyvallah.
yerini atam izindeyiz tarzı takılar almıştır.
Gezideki ulusalcıların sloganı.
Edit:
niye eskilediniz ki? noldu?
Atatürk'e ve ismet paşaya "ayyaş" denikmesini istemedik AKP'nin getirdiği "alkol" yasasını eleştirdim diye "ayyaslar burada icranın bası nerede diye bağırdık" evet.
deli zağar.
Boş boş konuşup adamın canını sıkma ya

Formatı silktin zaten.
Formatı silkme gibi durum yoktur.
Ayyaar burada sen neredesin? Diye bağıra bağıra sesimiz kısılmıştı yürüyüşte hele benim tamamen çok heyecanlı günlerdi aslında kimi donekler olmasa.
PKK'lı sensin gerisi de sana girsin çomar.
bir zamanların efsane facebook isim kısmı.
Osmanlı tarikatçı badeci olmaktan yeğdir.
gezi parkı isimlerinden.
güncel Önemli Başlıklar