bugün

süngerden üst, attan az seviyededir. atlar çok zeki hayvanlar vesselam.
ortalama seviyedir. zekası yüksek olan telefonda "sıfırla olum paraları" tarzı ses kaydı vermez. atomu parçalamış, elektriği, telefonu bulmuş adamlarınkini merak etmezler, ede ede hırsızlarınkini ederler.
uzun süre kimyasal kullanımından sonra hissedilen zeka düzeyinin en güzel örneğidir.
en azından koyun güdecek seviyede olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Seviyeyi ölçen kişi ve kuruma bağlıdır. Eğer kendisine bağlı bir kurumsa gayet yüksek çıkacak olan seviyedir.
tubitakta test yaptirsa, iqsu 554238997643575788888 çıkar 3 aşşa 5 yukarı.
IQ leveli rahat 140lara vuruyodur da, yaşanan olaylar adamın s*kinde değil bence. Bu benim kanaatim çok eksi şapmayın.
hayır adam hırsız filanda bahçeli niye yapamıyor amk bu adamda lanet olası liderlik yeteneği var ne kadar desteklemesemde adam zeki ayrıca hakkını vermek lazım.
Bana kalırsa tayyibin zeka seviyesi oldukça fazladır. problem seçmenin zeka seviyesindedir. şu sözlükte tayyibi en çok sevmeyen kişi benimdir ancak adam inanılmaz bir politik zekaya sahip, en kötü durumu bile kendi lehine çevirebiliyor ve işin en acı kısmı yüzde yüz kesin olan şeyleri bile halka öyle bir aktarıyor ki insanlar araştırmadan sorgulamadan inanıyor.