bulutut oparlördür. arada dombrayı açıp dinliyordur. tırampla da böyle konuşmuştur telefonda.
Umarım kandırılması sonucu odasına alınmış zararlı bir nesne değildir.
Fotoğraftaki Bülent Ecevit’ten daha tuhaftır.
cumhurbaşkanlığı yıldızlı ikram kutusu davetlilere sunulacak olan çikolata şeker vb. bir şeyler vardır içerisinde. aklıma başka bir şey gelmiyor doğrusu.

edit: görsel.
görsel
sinevizyon makinesi.
fedöcü ihbar oparlörüdür. fedöcü bulununca ciyak ciyak öter.
şu resmi görünce içime bir korku, heyecan gelmiştir. şöyle ki;

bundan 3 ay önce falan bir rüya görmüştüm, rüyamda ak saraya gitmiş, koridorlardan geçtikten sonra rte'nin makam odasındaydım bir şekilde, şaşkındım çünkü kendisinden beklemediğim kadar sade bir odası vardı, ve inanmazsınız belki ama o oda bu odaydı abi; adam aynı koltukta oturuyor, önündeki masaya arkasındaki kitaplığa, sol tarafındaki perdeli camlara (ki ben odadayken o camlar kırık veya açıktı ve o perdeler rüzgardan dışarı doğru uçuşuyordu) kadar aynıydı, ben ise soldan ikinci adam hizasında o adamdan resime göre yaklaşık 50-60 cm daha gerideydim çünkü kapı o taraftaydı oradan girmiştim. adamın suratına bağırdığımı hatırlıyorum nefretimi kusmuştum, bok gibi bakmıştı o da suratıma.

bu resim zaten bugüne ya da düne ait, ve rte'yi günahım kadar ne sever ne de haberlerini resimlerine dikkatle bakacak kadar takip ederim haberlerini, yani bilinç altıma bu odanın bir şekilde kazınmış olma ihtimali sıfıra yakın.

nasıl olacak bu işler ?
ooo badem bıyıklar bir karede, ülke kimlerin elinde aq...