bugün

2001 yılından bu yana ülkeyi yöneten zihniyetin kaynağı olan kişinin sembolizmidir.
parti simgesinin etrafındaki ışık huzmelerininin özgürlük anıtı meşalesindeki ateş hüzmelerine benzerliğinden tutunda. illimünati nin aydınlanma sembolizmi ile ak partinin ampulle ifade ettiği aydınlanma sembolizminin benzerliğine kadar daha bir çok konuda devam eden sembolizmdir.
bu sembolizmin ayyuka çıktığı nokta ise, akp dördüncü olağan kongresi konuşmasında recep tayyip erdoğan ın 2,5 saatlik misyon konuşması esnasında üzerinde bulunan beyaz gömleğin sol göğüs kısmında yer alan kenarları mavi göz şeklindeki semboldür.
böyle bir sembolün tesadüfen giyilen bir gömleğin markası olması pek olası görünmüyor.
görsel
adam başkanlık sistemi diyor ve bu sisteme start verdiği konuşmasında bu sembolle ortaya çıkıyor.
cezaevine giderken şarkının notaları arasındaki bir es diyerek gittim, şimdide aynı şeyi yapıyorum diyor.
hangi şarkıymış bu, doğrusu çok merak ettim.
(bkz: tek göz)
(bkz: illuminati)
(bkz: 25 kare)
(bkz: hassiktir be rıfat abi)
erdoğan'ın meme ucuna biat etmek isteyenlere lokasyonel olarak veri sağlamak amacıyla konmuş semboldür. bilip bilmeden konuşmayın amk.
güncel Önemli Başlıklar