bugün

kanser olsa ertesi gün yüz yıldır çaresi bulunamayan kanserin çaresinin bulunacağından adım gibi emin olduğum mevzudur.. bu milletin daha çok çekeceği var heveslenmeyin boşuna adam millete kambur olmak için gelmiş dünyaya..
Demek kanser virüsü de tayipmiş. Biliyordum ulan. Ben bu konu da ihbar edecektim ama korkudan edemedim.
iki türlü evet dediğim soru. Hem bize hem kendi.
velev ki kanser...
ayıp bir şey mi kanser olmak?
sen, ben, o, annemiz, babamız, eşimiz, dostumuz...hepimiz kanser olabiliriz.
bu illet hemen hemen dünyadaki her ailede bir bireyin başına gelen bir şey.
ne var bunda?
bir insanın kanser olmasında ne sakınca var?
fuat avni de böyle bir şey yazarak ne yapmaya çalışıyor ki?
amacı ne?
Yalandır kendini acındırmak içindir o da kanserse Niye ölmüyor?
--geleceğe spoiler--

"afedersiniz çok daha çirkin şeyler, kanser diyen oldu."

--geleceğe spoiler--
Millet Tamam RTE çoğumuza Göre iyi biri değil Ama Kanser Teşhisi Durumuna Hicbir zaman Sevinmemek Gerek Yapmayın bence.Kanser Çok ağır Bir durumdur Allah hiçkimsenin Başına Vermesin.Şu Ana Kadar Sadece Hitlerin Teşhisine Sevinirdim O da Ciddi Anlamda Ağır Soykırım Yaptığı ve insanlığı Bitirdiği için Allah Belasını versin.
birgun erdogana kufur edenler erdogan gidince hepsi nasıl bu adamın kimlerle mucadele ettigini gorecek. kk mı yonetecek ulkeyi selo mu bahceli mi yoksa 4 parti degistiren ne oldugu belli olmayan cemaat can dundarin destekledigi aksener mi. kabul edin etmeyin erdogan giderse ulke bolunur sevri diretmeye calisan avrupa abd ye tek direnecek kisi erdogan geri kalani zaten ermeni pkk li selo ve kemal aksenerde hoyt desen susar emin olun ki kukla iste o zaman dersiniz ulan naptık diye. cidden bunu artik bende istiyorum herkesin gormesi icin
yakından bakınca çökmüş diyorlar.
O adama hiçbir şey olmaz arkadaşlar, boşuna heyecan yapmayın.
Amına koyim daha düne kadar feto dedik diye çığırtkanlık yapan fettullah gülen han hazreti hoca efendileri diyeceksin diyenler bugün fetöş diyor paralel diyor... Çok ilginç. Evet arkadaş selo gelse bundan iyi en azından kimin ne olduğu belli olur.