bugün

tayyip erdoğan'ın yaptırdığı köprünün üstünden geçme nankörlüğünü gösteren ama saygı babında dirhem çabası olmayan malın yaptığıdır.

(bkz: yavuz sultan selim köprüsü)

bu insanlarda heves var, amaç var ve ülkeyi bu konuma getirdiler. sizde ne var lan koduklarım?
atatürkü sevmeyip onun kurduğu cumhuriyette yaşamaktan daha beter olmayan durum.

Edit: 4 saniye farkla..
Gerizekalı, çalışıp kazandığı parayla yapıyor sanki. O zaman siktir git atatürk ün kurduğu ülkede yaşama amip beyinli. Al bir de bu açıdan bak istersen
başbakanımız recep tayyip erdoğan ın hizmetlerini eleştirip hatta hakaret edip onun hizmetlerinden yararlanan insanların durumudur. türkiye böyle hizmet görmedi. iyiki varsın rte.
terbiyesizlik, ahlaksızlık, nankörlük...
köprü biteydi bi. daha bitirmeden başladılar.

bi de şu var atatürk'ü sevmeyip çiftliğine saray yapmak.
atatürk'ü sevmeyip kurdugu cumhuriyet'te yaşayan embesillerle yaşamakla aynı orantıda açılan başlık.

açtıgınız başlıgı sikeyim.

edit.daha önce yazılan yorumları okumadan göz gezdirmeden yazılmıştır.burda bir çok arkadaşla aynı fikirde oldugumu gösterir.
tıpkı işyerinde sevmediğin bir insanla çalışmak zorunda olmak gibi birşeydir herhalde bu. sırf mecburen yapıldı bu tanım.

da arkadaş böyle saçma sapan başlıklar açmakla amacınız nedir? komik desen değilsiniz. sınav mısınız insanların başına, insanları mı deniyorsunuz?

hayır bunu ciddiye alıp karşı örnekler geliştirenler de var. atatürk'ün kurduğu devlette vs. gibi devam eden.

anasını satayım görüşünü belirtmenin, tartışmanın, eleştirmenin, yahu beğenmemenin de bir adabı vardır. yapmıyor, yıkıyorsunuz.

elinizi vicdanınıza koyun yapmayın böyle şeyler.
gerizekalilik, mallık, aptallık.
(bkz: tayyibi sevmeyip vergi vermek)
(bkz: müteahhit tayyip in ülkeye başbakan olması)
seni de sevmiyoruz ama bu üstünden geçmek istemediğimiz anlamına gelmez, diyerek iddia sahibine saplanacak olan cevaplara vesile olan konudur.
görende kendi parasıyla yaptırdı sanacak dedirtir.
"köprüyü tayyip cebinden mi yaptırıyor benim vergimle yapılan köprüden tabi ki geçeceğim" tarzı tepkiler toplayacak tutum.
"geçmişe bakıldığında toplanan vergiler ile yapılmayan köprünün tayyip zamanında yapılması her şeyi açıklar." şeklinde cevap verilmesi gereken durumdur.
Kendi cebinden mi yaptı diye sormama sebep olan önerme.
Tayyibi sevip de twitter yasağını delmekten normal olan eylem.
yaptığı derken?
sanki adam kazmayı küregi eline aldı da senin için benim için köprü yaptı.
o köprüler yine senin benim verdiğim vergilerle yapıldı. yapması gerekenleri yapıyor bir Başbakan olarak. Biz onu zaten bunları yapması, hizmet etmesi için seçtik. yapması gerekenleri yaptığı için alkışlamaya lüzum yok.
(bkz: 2 ayyaşı sevmeyip onların çabasıyla götünü kaybetmeyen yobaz) düşündürdü yine beni götlerin...
utanmadan da üstünde tepinmektir.
Gardas senin bnm paralarla yapilan köprü bizim koprumuzdur.tayip erdoganin tapulu mali değildir .
lan şerefiz adam kendi cebindenmi yaptı köptüyü. betonunu kendimi kardı.
buralar önceden de şimdi olduğu gibi ak yalakalıktı.

ak yalaka : böyle yapışkan sıvımsı cıvık bir ot türü.
halkı dolandıran, götünden kan aldıran, kredi mağduru edip vergi bindiren, faiz yiyen bir yöneticimsi şeyin yaptığından mı bahsediyorsunuz.
evet o köprünün üstünde biz geçiyoruz, sizin beyinleriniz ise o köprünün altında!
bir beyni yok fikri var konulu başlığa daha hoşgeldim. arkadaşım kafanın içinde zaten beynin yok boşu boşuna kendine o kafayı yük ediyorsun, etme.