bugün

Garip olan taytla spor yapması değil, götünü sosyal medyada paylaşmasıdır.
yalnız kasa sağlammış.
Saçı görünmüyor, oyna devam.
ben yazacaktım ama yazılmış. bu kadın türbanla spor yapan taytlı.
Yok yok, türbanla spor yapan taytlı o.

Edit: yukarıda yazılmış.
oo tayt giyen turbanli baci, alirim bir dal, yanlız götte götmüş burada.
benim götümün çizgisinin ups boobss dan neyi eksik demek istemiş.
insanların sadece götü ile Fenomen olduğu bir ülke olduk. Herkes kendi pazarına göre reklam yapıyor o ayrı mesele.
Biz dinsiz insanlar, islama bunlar kadar zarar veremeyiz.
Kadın türbanı kafasına değil beynine takmış. Yazık..
Bunlara götle ilgili tembih veren olmadı ki varsa yoksa başınızı örtün denildi örnek olarak da başı açık öğretmenler falan hedef gösterildi bunların beynine mıh gibi kazındı aa başı açıksa kafir kemaliktir namazı kılınmaz diye. Götle ilgili bir öğretileri yok götü gayet açıyorlar gereken yerde hocaya üfürtürken falan No problem. Geldikleri yerde şimdi bunlarda bok gibi para da birikti sağolsun parti sayesinde bunların şimdi moda mağazalarında spor salonunda üçüncü havaalanından vadi istanbul dan falan poz vermeleri de lazım işte böyle iki arada bir derede kalıyor Allah adamı şaşırtmaya görsün.
(bkz: işte bunlar hep prim)
türbanı/başörtüyü dikkat çekme amaçlı kullandığı belli olan zavallı insandır.
Türbanla spor yapan taytlıdır. Beni ilgilendirmez.
sorun eşarp takmasıdır. spor hijab takması tavsiye edilir, boyuna kat kat sarılan bir şeyle spor yapılmaz.

t: spor yapan bir kadın.
Bel soğukluğu ve frengi bunu beğendi.
Muhtemelen sadece kadınlara özel bir salonda spor yapıp fiziksel gelişimini yakın arkadaşlarına yolladığı fotoğrafın kötü niyetli “yakın arkadaşı” tarafından piyasaya salındığı türbanlıdır.

Sporun hakkını vermiş mi, hakkıyla. Bitti.
Bence başörtüsünü moda diye takıyor asıl acınası olay bu.
Ben ortada bir tesettür göremedim. Sadece bir bez parçası başına örtmüş o kadar. Kesin moda için örtmüştür. Her başı örtülü olan Allah rızası için örttüğünü düşünmek andavallıktır.
Türbanlı bacımın spor yapma özgürlüğüne laf ediyorlar.
Yakında saçının bir telini göstermeyerek bikini ile güneşlenmesine de laf eder bu türban düşmanları.
(bkz: üstü minare altı kerhane)
Beyin kapalı olduğundan sorun yok. (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
görsel