bugün

Din işleri Yüksek Kurulu üyesi idris Bozkurt: Hepimiz kabul edelim, pantolon dediğimiz şeyler, daracık şeyler oluyor, hele hele kadınlarımızda. Toplumun huzuruna onunla çıkmak tasvip edilir şeyler değil. Dini kuralların ihlalidir.

bakma o zaman Arap tohumu...

https://www.dokuz8haber.n...n-dini-kurallari-ihlaldir
Kadının pantolon giymesi de erkeklere benzeme muhabbetinden dolayı dinen haramdır.
Din allahla arandaki bağı oluşturmaktır.
Gerisi 7 yy.arap toplum yapısıdır.
Bu yapıyı korumayı gerçek din bu diye satarlar.
Sorun araplarda değil.
Dini kuralların tüm zamanları ve mekanları kapsayan evrensel mesajlar sanmada.
Arapların giydiği entari şeklinde tek parça elbise de kadınlara benzemek istedikleri için haramdır aynı mantıkla.
Dinden bağımsız şekilde pantolon cidden bir kadına asla yakışmıyor. Ben bir kadına bakınca kadının kadın olduğunu anlamak istiyorum. Bu ise etekle mümkün sadece.

Ayrıca vücudunu ortalama bir erkeğin vücudundan fazla gösteren hiçbir şey yakışmıyor.

Osmanlı'da dünya savaşları öncesi avrupa'da kıyafetler ne kadar müthişmiş cidden.

Bu solcu ibneler nasıl kandırdılar kadınları yazık cidden.
saçmaladığını söylenince dine hakaret diye cimere bildirmekle tehdit ediyor kara troll, 3 tane amk çöl vahhabisi de artılıyor.
şeriat rejimi gelmiş te haberimiz yok.
yavaş yavaş şeriatı böyle getirmek ve milletin kılık kıyafet özgürlüğünü, inanç özgürlüğünü böyle almak istiyorlar gibime geliyor.
mesela siz de öküz kesiyorsunuz kurban bayramında ama bu hintlilerin dini kurallarına ters. ne yapsınlar, hintliler de size mi laf atsın "dini kuralları çiğniyorsunuz, dine hakaret ediyorsunuz alçak din düşmanı ateistler, cimere şikayet ediyorum" diye. onların dininden misiniz mesela siz.
millete her türlü hakareti yapın, müslüman olmasa bile kılık kıyafetine dine uygun değil diye laf atın, sonra da sıkışınca "dine hakaret, cimer" vb.
o kadar cinayet, zulüm, zorbalık, despotluk, hırsızlık, yalan, dolan, israf, dolandırıcılık, kul hakkı yeme, fitne, fesat, iftira sizi tayt kadar rahatsız etmedi çöl vahhabileri sizi asıl dine hatta insanlığa hakaret olan sizin gibileri. aklınız fikriniz sadece bel altında.
amaç kendilerine küfrettirip tazminat ve davaya mahkum etmeye çalışmak sanırım.

görsel
Bunu öncelikle taytlı tunikli tesettürlü hanımlarınıza hatırlatın, dini kurallara göre yaşama iddiasında bulunan onlar biz değiliz.