bugün

kızılaydan dağıtım gibi herkes aynı renk model giymesin yeterli birde kısa taytlar boyu kısa gösterir bilinmelidir.
1. ugg ve tayt tam bir facia. giyilmemeli.

2. mümkünse geyik, leopar neyim gibi desenlerden uzak durulmalı.

3. uzun bacaklı değilseniz toto mutlaka örtülmeli.( bu çok mühim )

4. üzerine uzun tişört ya da uzun kazak olmadan asla ve kat'a giyilmemeli. yoksa;

bizimla değilsınız!
Roberto carlos bacaklarına sahip olunup olunmadıgına dikkat edilmelidir. Şayet varsa giyilmemeli ve o tayt yavaşça yerine konulmalıdır. Ha ben ille de giyecem diyorsanız dikkat edin yırtılmasındır.
dikişlerinin sağlam olup olmamasına dikkat edilmezse olur olmaz yerleriniz soğuk havayla direkt temas edebilir.
geyikli ve tribal desenlerden uzak durun bu kış onların geçen senenin modasıydı. o taytlara bi yıl daha katlanmamız imkansız olurdu.
şişmansanız derhal taytı yakmalısınız. çünkü kilolulara tayt giymek yakışmıyor, yakışmıyor, yakışmıyor ve yakışmıyor. o kilolarla onu giyince "bakın, yürdükçe dalgalanan yağlarıma bakın!" der gibi bir anlam yaratıyorsunuz.
bizlerin bile gözünü bozuyorsa bu durum, erkeklerin haydi haydi bozar, hak vermemek elde değil.
Giymeden önce götünüz var mi yok mu kontrol edin.

tayt, yapisi geregi vücudu tamamen saran bi ürün. götsüz kizlar yüzünden "bol tayt" diye bi paradoks olustu lan.
gaza gelip taytszkral gibi nicklerle sözlüklere üye olmayın.
Benim anlamadığım ulan erkeksin sen sanane tayt kurallarından.
taytın üzerine giydiğiniz uzun tişörtleri götünüz başınız görünmesin diye çekiştirip durmayın, o taytı giydiysen götün kabak gibi ortaya çıkacak engelleyemezsin!
cameltoe ihtimalini göz önüne alırsak giyin, herkesin dikkati üzerinizde olacaktır.
onun pantolon olmadığını farket ve usulünce giyin.
Giymeyin!
üstüne uzun etek giymeyi unutmayın.
kucuk bi ilcedeyseniz giymemeniz gerekir. sevgiler.
Giymemek. Zerre hoş görüntü değil. Neden abaza erkeklerin sizi hayal etmelerine izin veriyorsunuz? Anlayamıyorum neden kendinizi cinsel obje olarak empoze ediyorsunuz bu erkeklere? Avrupada değiliz sonuçta bu toplumda bastırılmış cinsellik var. Annesinin diz kapağından tahrik olabilen zihinlerin senin taytın hakkında ne kadar sapık düşünceler içine girebileceğini düşünsene bir..
Giyen kızlar lütfen bacaklarınıza güvenip de giyin.
Çorap gibi olanları giymeyin kötü duruyor gerçekten.

Kış ayları için ekstra kalın olanlar ve üşümeyi engelleyenler var, pantolon gibi durur bunlar biraz. Bunları tercih edip üzerine cool ve şık duran oversize hırkalar kullanılabilir.

Giysileri tabulaştırıp kendi götüne göre anlam yükleyenleri takmayın. Her giysi yakıştırana güzeldir.
Şu mereti giyen bir allahın kulu neden giydiğini açıklayabilir mi şunu? Çok mu rahat? Yabışıyo ama.
Giyen kişiye dikkatlice bakılmalıdır. Eğer akrabanızdan biri giymişse sokak ortasında dövülmelidir.
yırtık veya patlak olup olmaması. tayttan bahsediyorum tabii ki.
Araya kaçmaması konusunda dikkat edilmesi gerekir.
Altına don giyiniz.
(bkz: camel toe)
1.kural erkek olmamak 2.si teşhirci olmamaya dikkat etmek 3.ani hareketlerden kaçınmak