bugün

entry'ler (30)

semih öztürk

Ütopyada gıcık olduğum fakat survivordaki yarışmacıların ondan bile gıcık olması sonucu şuan survivorda desteklediğim yarışmacı. Fakat halka çok güvenip ünlüler takımında da yarışmak istemiyor olması da insanı irite etmiyor değil.

prozac

öfke nöbetleri ve ağlama krizleri geçirdiğim dönemde gittiğim sevgili psikologumun lustraldan önce alışmam için verdiği hafif antidepresan. 2. Ayın sonunda bir değişiklik görmedim ama lustral candır. Gevşetir.

sonra döndüm dedim ki

Rakı içen kadının gülüşünde dünyanın en zararsız mutluluğu vardır. Çünkü büyük güler, büyük susarlar. Rakı içen kadınlar baharın ta kendisidir azizim.

bir erkeğin içini en çok acıtan şey

Tek gole yatan iddaa kuponu. (Sevgili gözlemi)

bir kadını mutlu etmenin yolları

Değerli olduğumuzu ve sevdiğinizi, söylemek yerine hissettirin.

instagram twitter facebook kullanmayan kız

Kesinlikle o ben değilim.

tayt giyerken dikkat edilmesi gerekenler

Giymeyin!

yan yana geldiklerinde tehlikeli olabilecek şeyler

Ateş ve barut.

kadınları çekici yapan detaylar

Siyah saçlar.

ağladığınızda gözyaşlarınızı öperek silen sevgili

Henüz icst edilmemiş olandır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Yıldız tilbe şivesi sensin forever.

sözlük yazarlarının favori kelimeleri

Kafi
Deli mi ne.

uzak durulması gereken erkekler

Terazi burcu erkeği.

hukukçu sevgiliye alınacak hediye

Sevgili kuzenim hukuk fakültesini kazanan sevgilisine 600 liraya altın uçlu dolma kalem hediye etmiştir. Aptalcadır. Çünkü ayrıldılar onu bırak kız yazar mı olcak avukat olucak. Saf kuzenim.

sevgiliniz bim den alışveriş yaparsa soğur musunuz

Sevgilinizle aynı evde yaşıyorsanız tuvalet kağıdı ıslak mendil almak için illaki gidersiniz hem de beraber ! Ne soğuması

hayır cevabını naz yapmak sanan erkek

egosu götüne vurmuş olan erkektir. Bir kere bana da denk gelmişti böylesi bütün sosyal medya hesaplarımdan tek tek engelledim kendisini. Sonra benim egom götüme vurdu. Adam kendini çekti ben dumur! Şimdi 1 yıldır beraberiz. Yine de ben kazandım ha ha haa:)

sözlük yazarlarının itirafları

Eski sevgilimin eski sevgilisinin numarasını herkese dağıttım sonrada kızı tehdit ettim bidaha ses yook * 5 sene sonra da olsa ayrıldık hala bilmiyor *

sözlük yazarlarının ilişki durumu

ilişkim var 1 yılı geçti. Fakat ne hikmettir ki adam benim tam tersim anlaşabildiğimiz tek konu yok yine de seviyorum be. Darısı olmayanlara.

doğal gaz faturasının az gelmesi için tavsiyeler

Kombiyi hiç kapatmayın hep 30 da yansın. 1 aydır bu şekilde yakıyorum ve evim sıcak faturam da 60 lira geldi yaağniii.

1993 yılından hatırda kalanlar

ilk yarısında anne karnında olduğum diğer yarısında lanet olası dünyaya geldiğim yıldır kendileri.