bugün

Tatlılıkla seksilik arasi bisey böyle balon joje gibin. *
tatlilik cok ayri birsey. ya nasil desem er kisi surekli cinsel fanteziler hayaller kuruyor olarak bilinir ama tatli kiz hakkinda oyle seyleri dusunemezseniz yani genellikle dusunebilsen bile seksi kizin oldugu kadar olmaz iste en buyuk fark budur.
Tatlı kız içinde azcık seksilik barındırıyorsa tadından yenmez.
tatlı olan kadın yeri geldiğinde de seksi olabilir. seksi olan kadınlar her zaman tatlı olamaz ama.
Benim sevdiğim kız zaten bana güzel gözükür. Güzel gözüken seksidir. Benim sevdiğim tatlıdır. Her şey kalp gözünden bakmakta bitiyor.
fark etmez bu hayat yoğunluğunda ikisi de meze olacak kızdır. seksi kız sikiliyor da tatlı kız sikilmiyor mu geçiniz bunalrı efendim, amı olanın dini olmaz kalkmışın allahı olmaz.
sokakta mı? yatakta mı?
whatsapp veren kız tatlıdır whatsapptan caps atan kız seksidir.
ironi de sevgiliyi tatlı kız, göz banyosu yapacağı hatunu seksi kız olarak tercih etmesi.

mantık ne?
- tatlı kız az biraz ilgiyle bana seksi gelir ve hiç kimse de farketmez. ama seksi kız sevgilim olmasın; o hep benim belli mesafemde öylece dursun ki canım isteyince görebileyim vs. kabul et!
Tatlı olmadığı sürece seksiliğin bir anlamı kalmıyor.
tatlı kız öpülür. seksi kız sikilir dedirten ayrım.
özgü namAl Mesela. Bi bakıyorsun ikiye ayrılmış saçları şirin gözlükleriyle dünya tatlısı, bi bakıyorsun ateş kırmızı makyajı, dekolteli derin yırtmaçlı elbisesiyle dünyanın en seksi dişi kişisi..
Ikisininde kaybedeceği vs dir.
Veren/verek kız her zaman açık ara kazanır.
tatlı kız her türlü alır. seksi kız genelde salak olur zaten.
Marifet her ikisi de olabilmekte.
Tatlı kızın daha ağır bastığı karşılaştırma. Sonuçta seksi kızın kaşar çıkma ihtimali daha fazladır. Ayrıca Seksi kız insanda cinsel arzu uyandırır, tatlı kız ise aşk.
aradaki vs ile bile cikmak icin ruhumu feda edecegim karsilasma. (bkz: swh)
bir çeşit yarışma.

ama konserden konsere, müzik festivallerine beraber akabileceğin, yeri geldiğinde sahneyi görsün diye sırtına alabileceğin (!), hayattan beraber zevk alıp birlikte sarhoş ve çok daha fazlası olabildiğin, sevdiğin için seviştiğin, hayatı darlamayan/darlatmayan, gezmeyi seven ve bütün bunları uyumlu bi şekilde beraber yaşayabildiğin tripsiz, açık sözlü, ne istediğini bilen hatun: is the winner dude.
memesi büyük olanın alacağı versus.
her ikisi de bal tadındadır. tatlı olmasa seksi olmaz, seksi olmasa da tatlı olamaz durum bundan ibarettir.
her sexi tatlıdır ama her tatlı sexi değidir . yazın bunu bir kenara çok tutar bu söz .
bir zeki ve komik olabilen kız değildir. bu kızla yapabileceğinin sınırı yoktur. seksi olması bonustur ama sadece seksi bir kızla seksten öteye geçemezsin.

tatlı kız modeli zaten beğenenler için seksi kızdır.
seksten sonra, tatlı kız alır.
seksi kız alır, şüphesiz.
ikisi de nefes alıyorsa beraber takılabilir.
olmadı pazartesi, salı, çarşamba birine; perşembe, cumartesi, pazar ötekine uğrarsınız. cuma da imana gelin bi zahmet.*
güncel Önemli Başlıklar