bugün

tarz nickli yazardan tek bıkan ben değilimdir değil mi sözlük. bu yazarın aklı olmadığını düşünmekteyim. her şekilde sabrederken gecenin yarısı (#31783443) entrysini gördüm. sözlükten atılmayı bırakın vatan hainliği suçuyla ülkeden sınır dışı edilmesini istemekteyim.

profiline girdiğinizde görebileceğiniz diğer entryleri ise:

(#31788300)
(#31785158)
(#31788605)

edit: aynı zamanda bu entryi eksileyen yazarların derdini merak etmekteyim. kampanyaya uyup uymamakta gözüm yok ancak ülkece milli değerlerimize laf etmiştir kendisi. bir siyasi partiye yazılan entrylere veya düşüncelerine diyecek bir şeyim yok okumadan geçiyorum ama türk ırkına milletine ağır laflar etmiştir. cezasız kalmamalıdır.
Esas amacı trollük olan zat. Genel kanı ne ise tersini söyler uç yazılar yazar. Bu şekilde bahsederek ya da eksi vererek ekmeğine yağ sürersiniz rahatsız iseniz. Ben şahsen siklemiyorum.
"açık net " bir şekilde terörist diyebilirim . gerçekten çok "açık net" olarak bunu söylüyorum. bu mezapotamya yamyamına silik atan eller dert görmesin açık net.
Ben her zaman birilerinin silinmesine yönelik kampanyalara katılmam, hatta bir çoğunun başlığına girip okumam bile. Ama bu sefer katılıyorum ben bu kampanyaya. Sebepleri;

- Atatürk başta olmak üzere önemli şahıslara hakarete varan şeyler yazması.
- provokatörlük.
- nefret söylemi.
- mezhepçilik.

Böyle tiplerin burada durması sadece bu sözlüğün kayıbına olacaktır. Lütfen silinsin.
bunlari sadece trolldur herseye ters yazar diye tanimlamak yanlis. bunlar hastalikli varliklar silinse ne olacak ki yeni hesapla gelir gelmese bile normal hayatta bir yerlerde olacak bu uzucu iste. etuuu gibileri mesela yasi buyuk oldugundan mahkemede hesap verebiliyor bunun yasi resit bile degildir muhtemelen.
Ölü taklidi yapın gider.
sözlükten atılsın, dağdakileri destekliyorsa gitsin onlarla yaşasın.
ilk imza benden.
atsan ne? yeni bir nickle yeniden aramıza dönecektir.
Atılsın. Çok fazla merhamet yapıyoruz. Yeter artık. Burası harikalar diyarı değil. Suriyeye destek çıkıyoruz. Hainleri ülkede besliyoruz. Napıyoz biz ya. Birbirimize karşı bütün yobazlığı yapıyoruz. Ama hainlere gelince bir şey yapmıyoruz. Yeter.
Onun bir yere gitmesine gerek yok. Bırakın yazsın. Rahatsız olunan şey trollük adabı ise bundan bahsetmek lazım.

Kutsal değerlere sataşıldığında buna göre yaptırım ne ise o uygulansın.

Bu arkadaş sözlüğün bu yönünden faydalaniyor

Millete zarf atıyor, insanlar da yemi yiyor.
Sonuna kadar desteklediğim kampanya.
%100 destek verilmesi gereken kampanyadır. açık ve net.
Ee atılırsa kime eksi oy vereceğiz?
%300 destek verilmesi gereken kampanyadır. açık ve net.
Kendi atılma kampanyasına destek verecek kadar yüzsüz birinin sözlükten atılma kampanyasıdır.
tarz'a gelene kadar.
hangi tarzda atılmalıdır buda önemli.
"açık ve net" kelimesi kendisine yasaklansa zaten yazamaz...

(bkz: bu da yapılabilir)
bence t.c sınırlarından atılmalı.
artık şu arkadaşa yılın zeka fışkıran ödülü verilip yollansın . bu beyin buraları hak etmiyor .
Olmaz olamaz imkansız. Evet.
Böyle başlıklar açıp götünü kaldırmayın şu pezevenk in.