bugün

düğünün çok renkli geçeceğinden şüphe yoktur.paraların yerine kılıçlar havalarda uçabilir.takı merasimi çok renkli geçebilir.
*:gelinin arkadaşı ünlü yönetmen tarantino'dan geline 1 adet black mamba *:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *:anna koyim black mamba lan bu kaçın lan kaçın black mamba varrrr
geline takı takar, pasta yer, limonata içer, dans etmesi istendiğinde ben oynamayı bilmiyorum der, cevap olarak biz biliyoruzda mı oynuyoruzu duyar ısrara dayanamaz oynar...
(bkz: nikahın hattori hanzo kılıcıyla kıyılması)
filmin sonun başta gösterdiği için gerdek sahnesini tüm izleyicilerin izlemesi muhtemel bir faciadır
kılıçlarla yakın temas
-bey
+söyle hanım.
-şu koca kafalı herif de kim?
+ne bileyim hanım.kesin kız tarafıdandır hiç tutmadı zati onları gözüm.
-necidir bu bööle ya?
+neciyse neci sanane.bizim önümüze oturmasın da...
hediyeyi bagajdan çıkarması ve gelini ayağından öpmesi pek muhtemeldir.
dügün türkiye de ise, esra eron a tarantino yu eglendirmenin düşecegi hadise.

* tarantino ile birlikte oldugunu utanmadan, kanal kanal gezip anlatan kızcagız degil mi o beyy.

- benim ama, hakkımı yiyorsun teyze, imam nikaa kıydık biz..

* yok artık bi de sünnet olmus dede, iki hafta, parti kapatmayı degil de tarantino nun şeyi gündem olsun..
bence o dügünün sonun da herkes vampire dünüşür.
çiftin nikah şahitleri hattorri hanzoyla didem erol olurdu kanımca.*
tarantino'nun ayak fetişisti olduğu düşünülürse gelinin ayaklarına dil atması hiç de şaşırtmayacak olaydır.
verdiği hediyenin ne oldugunu bir sonraki düğünde açıklayacağını söyler.
ortamda hemen bir film çevirir:
-tipini beyenmediği adamları kurşun manyağı yapar
-tipi daha kayık olanları ise daha kötü bir son bekler
-düğündeki her akrabanın ayrı bir olayı,hikayesi vardır,takı merasiminde hepsine ayrı ayrı değinilir
-samuel jackson peşinden gelir ve kesinlikle gelinin nikah şahidi olur
(bkz: kill bill)
Turkish rakı mucizesi ile halay başı olur ve gelinin kız kardeşi x kişisini tavlayarak yeni filmi için bolca malzeme toplar.
damat ailesiyle beraber ölür, gelin ise filmlerde oynar.

(bkz: kill bill)
- siz gelin hanım, damadın hayalarını kesip kendisine yedirtmeyi kabul ediyor musunuz?
- evet !
- siz damat bey, gelin hanımı zincirlerle duvara bağlayıp kırbaçlayarak öldürmeyi ister misiniz ?
- heyo ! evet !
- ben de tarantino'nun bana verdiği yetkiye dayanarak sizi psikopat katil ilan ediyorum.
ak47 havaya değil piste sıkılır.
katil doğanlar filminden seri katil olan Mickey ile Mallory'nin düğünü olması muhtemeldir.
kalitesiz pasta üzerine limonata içerek cırcır olması.
elinde bir james bond çantasıyla gelir. çantayı ters çevirerek gelin ve damada verir. gelin ve damat çantayı açarlar, yüzlerine bir ışık vurur.

q.t: mutlu musunuz?
g-d: mutluyuz.

çantada ne olduğu muamma olarak kalır. kaynananın ensesindeki yara bandı da unutulmamalıdır.
takı törenindeki en karizma hediye;
-tarantino dan bir hattori hanzo kılıcı.
alkışlar...
(bkz: dugun videosunu quentin tarantino ya cektirmek)
düğün yazınsa elemanın gözleri bayram edebilir.

(bkz: tarantino ve ayaklar)
bay pembe den güzel bir şarkı dinleriz diye düşünüyorum ve tabii ki düğünün sonunda gelini kurşunlayıp bıçaklayıp felç komada bırakıp giderler.