bugün

tanrı nın ateistlere karşı çocukça ve komik bir şekilde kin duymasıdır.

tanrı: bak inanmasan yakarım haa veyada gönderdiğim dine mantıksız deme bak cehennemde yakarım. gibi ancak 7. yuzyıldaki bir arabın aklına gelecek ateş odası yaptım.

neden elektirikli işkence aletleri ve nükleer enerjili işkenceler kullanmadın. aa dogru o zaman ki araplarda ancak bu bilgiler vardı. ayrıca 4 huri ve akan şarap 21 . yuyzıla göre bir cennet değil köy. upgrade lazım hacı.
cok basittir. tanri zaten yok. insanin zihninde yarattigi ve yasattigi tanri var. insanlar birbirlerini bu tanri ile kontrol etmeye calisiyorlar. yuzyillarca krallar, padisahlar otoriteleri icin dini kullandi. ee bu kontrol mekanizmasina en buyuk tehlike kimler? ateistler. tanri da insan zihninin urunu olduguna gore. bu tanrinin en buyuk nefret duyacagi insanlar ateistlerdir.

bu kadar basit.
(bkz: inanmasan küserim)
tanrı değilde, allah'ın kesinlikle gösterdiği kin'dir. hatta sövüyor bir delikten girip diğer delikten çıkarak küfrediyor.

(bkz: allah ın inançsızlara sövmesi)
(bkz: ben geçen kendimle öyle bir çeliştim ki)*
bana göre özel bir sebebi ve aslı astarı yoktur.

allah kullarına karşı çok merhametlidir. hatta ateist olanlarına bile.
allah kin duymuyor koçlarım size. kin duyan öfke kusan ve inanmayan sizlersiniz.

bakın bu sözlük ortamında sanal manal yazıyorsunuz. amacınız ne? bilinmek değil mi? allah ta bilinmek istiyor kulları tarafından. zorunuza giden ne?