bugün

(bkz: jinekolojik bilgiye sahip erkekler)
Şahsımdır. Ince ve kucuk tamponların bekareti bozmadığı tampon kutularında yazıyor. Denendi görüldü, o zamanlarda da kullanırdım simdi de. Ve cevap hayir bekareti bozmuyor.
Bazıları gibi özel günlerinde çürümüş balık gibi kokmayan kızlardır.

Bakire değildir diyen de ( (bkz: follow me to the dark) gibi) kadın anatomisinden bir haber olan bilgisizdir.
Tampon penis kadar kalın değildir.
Bakire bir kızın Vajinası tamarmrn Kızlık zarıyla kapalı değildir.
Öyle olsaydı adet kanı çıkamazdı.
Her kızda ufak bir delik vardır. Oraya da tampon yerleştirilir.

Eğer kız gerizekalı değilse ve tamponu her 1 veya 2 saatte bir değiştirirse bir şey olmaz.
Kızlık zarı elastiktir, öyle hemen de yırtılmaz.
Bazen penis bile bozamazken küçücük bir tampon mu bozacak bekareti?
Saçmalamayın. Ve şu cahillikten bir an öncr kurtulun.
Çözeltini pH sını sabit bir aralıkta tutmak isteyen kızdır.
fiat linea sı olan kızdır. sürekli aracı sağa sola çarpar. paso tampon alır.
Patlak kızdır.
Tampon burun kanamasında yapılan şey değilmiydi? Durup dururken niye yapıyor bu kız?
Ülkece zçok da alışkanlığımız olmayan malzemeyi kullanan kızdır.

Lakin yine de bulundurmakta faide vardır. Esasında en rahat en konforlu üründür. Ağrı sızı yapmaz, kullanma talimatına uygun kullanıp içeride çok kalmamasına(4-6saat) dikkat ederseniz hiçbir rahatsızlığı huzursuzluğu tehlikesi yoktur. Ve hatta Belki sızıntı ihtimalini sıfıra indirmek isteyeceğimiz (maç, koşu, davet, toplantı vs) daha özel durumlarda ısrarla tercih edilebilir.

Önemli not:ip dışarı sarkacak ve de içeri kaçmamasına dikkat edilecek.

Bu da görmemiş arkadaşlarımız için sağladığım amme hizmeti.

Not:Hymene zarar verip vermeyeceği şaibeli olduğu için yine de dikkat edilmeli hatta kullanılmamalıdır. Bir damla kan için cinayet işlenen bir toplumda bu gibi bir ürüne gerek yoktur.
Aksın gitsin.
görsel

Edit:arkadaşlar üç kız açık oyladı geri tüm oylar erkeklere ait. Neden bu kadar beğendiniz ki bu entiriyi merak ettim. akan kanı durdurmak için o pamukları içimize sokmamız çok mu hoşunuza gitti biri anlatsa...
TSS1 sendromuna yakalanabilir. Allah korusun lütfen ya dikkatli olun ya da kullanmayın.
Olası sevişmelerde lütfen bunu içeride unutmayın arkadaşlar. Lütfen. Ortaya çok ilginç şeyler çıkabiliyor.

Geberin.
Survivorcıların düzenli olarak kullandığıdır.
Teyzem de kullanırdı havuza denize girerken..
En doğrusunu yapan kadındır.
su an "tamponumun derdi sizi mi gerdi" eşliğinde bi ton küfürü ağzında halay çektiren kızdır. musadenizle inceden bi yuhhhh demek istiyorum.
(bkz: Tampon nedir)
iyrençsiniz amk! Kızıdır. Lookin seni ayrıca kınıyorum.
Burun ameliyatı olmuştur.
mantık bu.

görsel
regl olmuştur.

not: kız değildir diyeniniz çıkmamış. şaşırıyorum.
çok afedersin cehaletime ver ama onu oraya nasıl sokuyon sen bacım diye soracagım kızdır.
Piyasaki 13 markanın 6 adedinde kanserojen maddeye rastlandığını geçen cuma günü duymuştum.

Dikkat etmesi gereken kız.
(bkz: ateşli silah yarası)
Kuruluk ve koku acisindan Pedden daha rahat bir kullanımı var. Lakin 4 saatten fazla kullanılmaması gerekir. Tanım : adet döneminde Ped yerine tampon kullanan hanımdır.
Arabayı vura vura mahvetmek istemiyordur.
görsel
görsel
ohhh. hem ziyaret hem ticaret.
serbest çağrışım.*