bugün

Yeni bir troll.

Biz de seni bekliyorduk. Çünkü, sözlükte çok az troll vardı, canımız sıkılıyordu. Bizi italio Calvino kitapları tartışılan bu sıkıcı ortamdan kurtaracağını düşünüyorum.

Hoş geldin.
ilim irfan yuvası uludağ sözlüğün ortamına göre hareket eden , eğlenmeyi seven , gecelerin aranan ama sehpada unutulan adamı. Bir gün Tam öpüşecektim ışıklar yandı , inanır mısınız ?
Ne yazık ki yeni bir troll. Bir gün de bir kahraman gelip bilgi dolu başlıklar, entryler girse! Ah be !
Bizde isterdik baylar , bayanlar edebiyat konuşalım , şarabımızı dolduralım hayyam okuyalım ama sözlüğün hal ve vaziyeti 75 yaşındaki yobaz dayıyla konuşur gibi konuşmamı gerektiriyor.şuan için Maaalesef ama belki bir gün neden olmasın... bilgi olur akarım.
Eksisini verip donuza eklediğim troll yazar. Mutlu ama uzak olsun.
görsel

Trollmüş kendisi.
Her mesleği yapmış taksiciligi 38 yıl. Evlilik uzmaniydi sanirim 19 yıl vs. Güzel yazıyor tebrik ederim.
zeki ama komik aynı zamanda.
Sevilen yazar. Zeka küpü miibaaarekkkk.

Evet
hayal gücüne hayran kaldığım yazar. yeni senaryolar bekliyoruz. *
Yeni nick alırsam;

Tam opusecektim sevgilim kaçti snjddj.

Evet
her şeyi ti' ye almasının doğru olmadığını düşünsem de, 20 senedir yaşadığım depresyonun beni nasıl tükettiğini ve bazı sorunların çözümü olmadığını öğrendiğimi söylemek istesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim neşeli yazar. saygılarımı sunarım.