bugün

beynine tükürdüklerim takılmış bir evli kadının barda ne işi vara.. tecavüz çok normal geliyor kadının bara gitmesi çok anormal.. ulan belki kadın boşanma aşamasında kafasında fiilen ve resmen evliliği bitirdiler, belki kocasıda başka barlarda sürtüyor .. kadının gece sokakta ne işi var, mini eteği giyen tecavüzü hak eder diyen zihniyetine tükürdüklerim gelmiş bu seferde kadının barda ne işi var diyor bunlar aynı zihniyet işte.
Kaç yaşında adamım, ben gece o saatte tarlabaşında yürümem. Yürüyemem çünkü, ya katil olurum ya beni gasp ederler.

O saatte 2 kadının oraya gitmesi için aşırı alkollü olması lazım zaten. Ayık kafayla girilmez.
Kısasa kısas yapanları önce bıçaklayıp sonra yatırıp bir güzel silkeceksin.
dağ başı la bura?
bir tecavüz haberinin başlığı bile, yaş vurgusu ile yapılıyor..
Bu da memleketin içler acısı durumunu gözler önüne sermeye yeter de artar..
Başka bir şey yazmaya lüzum yok.
Ben bu olayda 5 suçlu görüyorum.

1-) o saatte dışarı çıkan biri evli iki kadın. Evli olan dışarı çıkıyor bu sorun değil fakat neden o kadar içiyor?
2-) o nasıl bir gavat ki karısının o saatte dışarı çıkmasına izin veriyor. Ya karının başına bir şey gelse? Sen karına güveniyorsun da çevreye güveniyor musun?
3-) olay gerçekleşiyor. Sen nasıl bir arkadaşsın ki hemen polise haber vermiyorsun. Neyse arkadaşın için bıçaklanıyorsun o da bir şey.
4-) sen nasıl bir orospu çocuğusun ki evine gelen yabancı bir kadına tecavüz ediyorsun, sonra da kocasına telefon ediyorsun pişkin pişkin.
5-) son olarak sen nasıl bir orrrospu evladısın ki bar çıkışı iki kadına saldırıp birini evine götürüp tecavüz ediyorsun? Senin ben karakterini sikeyim.

Olayda çok eksik var gibi yalnız. Kafamda soru işaretleri oluştu. inşallah gerçek değildir, yaşanmamıştır ne diyelim.
Bu arada alkol kötülüklerin anasıdır.
Şerefsizliktir.
helak olsak gitsek. bu nedir ya. her gün bu tür haberler görüyoruz. her yanımız sapık, hasta insanla dolu. ben okurken utanıyorum adamlar korkmuyor, utanmıyor...

lanet olsun.
türk toplumunun gerçeği...büyük ciinsel açlık, bi yandan mahalle baskısına boyun eğme, bi yandan bu boyun eğ eğmeninmenin omuza yüklediği yükü taşıyamama...kadınlar bakire olsun, ama erkekler zikişsin, zihniyeti tabii bi yerden sonra işleyemez. mantıklı diil çünkü.

bu namus problemi yüzünden ortaya çıkan bi konu. namus muhabbeti yüzünden binlerce kadın öldürüldü ülkede, bu konu da "namus" muhabbetinin getirdiği yasaklar hanesine " yazılır...bu olayda da bir kadın yaralandı, bi kadın da tecavüze uğradı.

bu türk erkeklerinin namus konusuyla ilgili görüşlerini iyice bi gözden geçirmesi gerekiyo. çünkü bu mahalle baskısıyla frenlenmiş enerji bi yerden sonra harbiden patlıyo, baksana herif taş devri adamları gibi kadını omuzlayıp "ugh ugh, bu benim !!!" diyo !!...ve bunun da tek sebebi namus problemiyle kafayı yemiş mahalle baskısıdır.

bu herif damacana zikse, daha iyi olacaktı.
şimdi bir erkek olarak bu tecavüzcüleri bulup öldürebiliyor muyuz? maalesef hayır. hiçbir şey buna izin vermiyor.

onun yerine çevremizdeki insanları korumaya çalışıyoruz ama o zaman bilin bakalım ne oluyoruz:

mağara adamı! lütfen kadınlar artık olaylara bir erkeğin gözünden bakmayı öğrenin diyorum ya lütfen.
sırf olayı doğru anlayabilmek için şu açıklamayı şu an 15. defa okuyorum.

--spoiler--
istanbul'da iki kadın arkadaştan biri bar çıkışı yol ortasında bayıldı. kadınların yanına gelen 24 yaşındaki engin k. baygınlık geçiren kadını omzuna alıp evine götürmek istedi. diğer kadın duruma tepki gösterdi. tepki gösteren kadına önce tekme atan ardından da bıçaklayan engin k. omuzuna aldığı 21 yaşındaki f.h.e'yi bir arkadaşının evine götürüp arkadaşıyla birlikte tecavüz etti.
--spoiler--

şimdi engin k adlı şahıs, "baygınlık geçiren kadını omzuna alıp götürmek istedi" diyor. üstelik "evine götürmek istedi" diyor.

yani kim yolda bayılan birini omzuna alıp evine götürmeye çalışır.
bu nasıl bir mantık?

sonra bu duruma tepki gösteren kadını engin k adlı şahıs tekme atıp bıçaklamış.
bu sefer bıçakladığı kadını omzuna alıp eve götürmüş ve arkadaşı ile birlikte tecavüz etmiş.

buçaklanmış bir kadına tecavüz...

bakın bu satırlar toplumun geldiği cinnet noktasının satırbaşları adeta.

inanılmaz.
olayı tahayyül etmeye çalışıyorum, edemiyorum.
buna aklım beynim yetmiyor.

bu ülke nereye gidiyor?
yazık...

aslında bu durum türkiye'nin içinde bulunduğu sosyolojik sorunların yansıması.

nüfus çok fazla.
insanlar mutlu değil.
insanların neredeyse tamamı ülkede adaletin olmadığına inanıyor ve hakikaten adalet yok.
ülke iyi yönetilemiyor.
işsizlik, ekonomi vesaire... daha bir sürü etken.

ve ne yazık ki her geçen gün bu sorunların çözülme şansı daha da güçleşiyor, çıkmaza giriyor.
idam ülkeye gelmedikçe adalet parayla alınıp satılan bir şeye dönüşecek.

allah o kadına intikam alma gücü versin.
insanlığın bitti an.Söylenilecek kelimeler az kalır.
birileri bir ara bu ülkede istediği gibi yaşayamayan var mı? diye soruyordu.inşallah istediği yaşamaktan kastı bu değildir. ( bu arada o kız istediği gibi yaşayamadı )
Olayın iğrencliğine tamam,sabaha karşı kadınların içki içmesi de tecavüzü meşrulaştırmaz ona da tamam..ama dursun denen herifin tecavüz ettikten sonra kadını kocasına teslim etmesi saçmalık..
Başlık bi kere saçma 21 lik nedir rakıdan mı bahsediyorsunuz yaşanan olaya gelince yapılması düşürülen çok şey var ama yapılabilen çok az.
Beni silmişler, üstelik küfür sinirden küfür ettim diye.

Oysa bu başlığa 66 entry yazılmış 50 sinde benim yazdıklarımdan daha ağır küfür var.

Beni silenin amına koyayım.
Abi şu tecavüz haberlerini neden 18lik veya 21lik diyolar ? çok saçma değil mi. kerhane mi işletiyorlar sanki. onu yapan adama da idam gelsin. bakın o zaman bir daha yapabiliyorlar mı öyle bir şey.
oha artık oha ne denebilir ki buna.