bugün

leh dilinde evet anlamına gelir.

kapı vurunca çıkan ses.
(bkz: anemi)
(bkz: ta amına koyayım)
şenliklerde kurulan kemer.
ukrayna dilinde de evet anlamina gelir.
pkk'nın alt kolu olup turizm bölgelerinde saldırılarla ismini duyurmaya çalışan terörist oluşum.
Son orman yangınlarında ve Hava alanı yangınında ismini duyurmak için olayları üstlenmiş ancak hava alanı yangınında elektrik kontağından çıktığı anlaşılınca tak gibi ezik bir örgütün yapmadığı sansasyon oluşturma çabaları olarak değerlendirilmiştir.
aneminin bir sarkisi:
bu sarkıyı soylemeyi cok seviyorsunuz biliyoruz. hepimizin kuyruk acısı var bunu da biliyoruz.
kopekler icin uzulmeye degmez.
kopekler burunlarının dibinde bile olsa, renk koru oldukları icin gokkusagının mucize renklerini goremezler. bizde zamanında bir kopege gokkusagının renklerini gordugumuzu anlatmaya calıstık ama hicbir kopegi inandıramadık arkadaslar. sizi uzenin, sizi uzenin, sizi uzenin ta a. koyayım

dumansız sigaranın
kopuksuz biranın
sensiz su hayatın
ta a. koyayım

sigara bırakılır
bira bırakılır
ama sen var ya sen gülüm
bırakılmazsın

sozlerin bıçak gibi deldi geçti cigerimi
sana verdim yuregimi
tuh a. koyayım

seni gordum bir kafede
yanında beş lavuk ile
selam verdim sktr cektim
yuh a. koyayım

gozyaslarımla beraber yagan yagmur damlaları meger askımızmıs bilemedim ben
ben seni sevdim ya o da bana yeter kopek
sen de beni terkedip sktr olup gittin ya
ben de senin gibilerin
ta a. koyayım

sana verdim yuregimi
taaaaa a. koyayım

http://www.youtube.com/watch?v=sP4rHNr2s_c
stephen king 'in desperation adlı romanındaki şeytani güç. tak'ın hayvanları ve insanları kontrol etme yetisine sahip olduğu ve insan öncesi karanlık dönemden yeryüzünde bulunduğu rivayet edilmiştir.
ABD'Nin küresel terör örgütleri listesine dahil ettiği pkk'nın sol taşşağı olan oluşum.

yıllardır pkk'yı küresel terör örgütleri listesine almayan abd'nin, önce pkk'yı ardından da daha dün kurulan türkiye karşıtı bir terör örgütü tak'ı, "küresel terör örgütleri listesi"ne hemencecik alıvermesi ne anlama gelmekte. abd'nin bu şipşak tavırları, ne tür bir planın parçası ola ki. *
gungoren patlamasını ustlenmis teror orgutudur.
(bkz: sons of bitches)
güngören e koyulan bombayı üstlenen terör örgütdür. ya gerçekten bu eylemi onlar yaptı yada kendi terör örgütlerinin propagandasını yapıyorlar.
danca teşekkür ederim anlamına gelen kelime.
ukraynacadaki evet'in latince yazılışı.
kendileri için topunuzun. a.k.
an itibariyle halkalı da meydana gelen hain saldırıyı üstlenen grup. açılımı Kürdistan Özgürlük Şahinleri şeklindeymiş. Lanet okuyorum tüm üyelerine.
http://haber.mynet.com/detay/guncel/hain-saldiriyi-tak-ustlendi/518151
açılımı " tamamının anası kahpedir " .
isveççe(tack) ve norveççe(takk) de teşekkür anlamına gelen kelime.
an itibariyle taksim'deki bombalı saldırıyı üstlenmişlerdir. "her terörist eylemi üstlenerek adlarını duyurmaya çalışan şerefsizler örgütü" olarak tanımlanabilir.
(bkz: kürdistan özgürlük şahinleri)
insanın kafasına parmakla vurulunca çıkan ses.
turistik bölgeleri ve sivil insanları hedef alacağını söylemesi üzerine an itibari ile antalya da patlama meydana gelmiştir. arkalarında olmaları kuvvetli ihtimal.
ankara saldırısını üstlenmiş pkk nın taşeron örgütü.
üyelerinin tamamı şerefsiz,vatansız ve cahillerden kurulmuş piyonlar sürüsü.(o.çocuğu diyemedin onlarda bile daha fazla insanlık var)

bu yapılan hain ve kalleş eylemleri insanlığa yapılmış bir hakaret olarak görmeyen,en ufak bir rahatsızlık duymadıkları gibi kınamayan bdp nin ve tüm uzantılarının ta amına koyiim...!!!

bunun neresi özgürlük savaşı,bunun neresi daha fazla hak için yapılan eylem? ancak yabancı devletlerin taşeronu olacak zavallılarsınız.(Ayrıca hiç birinizde Allah korkusu da yok,en azından öbür tarafta yeriniz,yurdunuz hazır)
yansıma bir sözcük.
cümle içinde kullanımları:
-tak diye oturdu amına koyayım.
-tak diye kırıldı " " .
-tak diye vurdu " " .
-artık canıma tak etti ver artık. ben bekleyemem evliliği.
devlete vergi veren, cep telefonu faturasında ötv ödeyen vatandaş, tatile gelip döviz bırakan turist, devletin kasasına giren her kuruşun kendilerine kurşun olarak döndüğü için, sivil katliamıda caiz gören terör tanımına uyan yani halkta korku ve infial yaratmaya çalışan terör örgütüdür.
tak
tit e benzetiyorum
gaddar, acımasz.