bugün

Egoist tiplerdir. Kendini beğenmiş ama aslında bir çüke yaramayan insanlardır. (bkz: sike sürülcek akıl yok)
dikkat çekmeye çalışan, yaşı kaç olursa olsun bir türlü ergenlikten kurtulamayan insanlar.
karşısındakini ilk fırsatta ezmeye ve aşağılamaya yeltenen tipler.
her şeye ağlayan tipler mesela . tamam insan bazen dayanamaz ağlar da her şeye ağlanmaz ki . hiç sıkılmıyor musunuz anlamıyorum
hani biriyle sohbet ediyorsundur, yanınızda da biri vardır. sohbete katılmaz. durur durur sonra bacağına ya da omzuna dürter dürter - ne var dersin, o kadar alakasız bir şey söyler ki çıldırtır seni, hah o tipler işte.
arkandan her haltı yiyen ama yüzüne gülümseyen tip.
Riyakar insanlar.
Bedavacı tipler.
Komiklik yapmaya çalışan fakat bir tek kendisi gülen gerizekalılar.
Salak olduğunun farkında olmayan tipler.
Sürekli kendini öven kendinden bahseden tipler.
Telefonu masada bırakıp bi yere gitmeye gorelim. Bazı muzip arkadaşlar tanımadığım insanlara benim adima mesaj atip eglenmis.
Iste bunlara tahammül edilmez.
şu sıralar ''boş'' muhabbet edenler; sürekli nasılsın, ne yapıyorsun tarzı konuşma başlatanlar. genelde ise mantıksız düşünenlere ve saygısızlara tahammülüm azdır.
aldığı borç parayı ödemeyen tipler.
çomar, bedavacı ve alaycı insanlar.
gevsek gevsek konusan, sacma salak muhabbetler ceviren lakait tipler.
ben çok şey yaşayamadım insanları gözünden tanırım, bir erkek ne yapmak ister bilirim havalarında dolaşan kız tipine tahammül edemiyorum. tamam canım he canım sen yaşadın sen haklısın bütün erkekler olarak hepimiz tü kakayız sen mükemmelsin kulun olamadık.

2. olarak ise her boku bilirim en doğrusu benim doğrum diyen tipler. dalyarak iki şey öğrenip halletin diye mükemmel değilsin.
Sağa sola laf atan gereksiz boş muhabbet yapan tipler .
Ben şahsen bizzat kendim.
Aşırı dinciler,
Aşırı solcular,
Aşırı sagcılar,
Aşırı çomarlar,
Aşırı medeniler.
Aşırı ...

Kısacası herhangi birşeye aşırı baglanmış olanlar. Körükörüne, fanatikçe, ugruna ölürcesine.
her seyi kendi biliyor gibi davranan, aşırı luks duskunu, fikrini soylemeyip ikili oynayan, kesin konusun kendi kendini yalanci cikaran, dinlemeyen sonra da her seferinde bir kez daha aciklattiran tipler
şımarıklar. her sene yeni telefon, pahalı yüzükler, doyumsuz, görgüsüz tipler. bu özellikle kızlarda çok nedense. bir gösteriş, hava merakıdır gidiyor. elbette istisnalar da çok tabii.
her konu hakkında bilgisi olduğunu söyleyen ama konuşurken yalan yanlış bilgiler veren bilmiyorum demeyi bilmeyen tiplerdir.
En kötüsü.. Homofobikler. Kim ne yaparsa yapsın , sizi ilgilendirmeyen şeyler hakkında sert yorumlarda bulunmayın. Ne olursa olsun kimseye düşman edinecek kadar değer biçmeyin. Hiç bir şeyden de kolay kolay nefret etmeyin.

Ayrıca bir de insanları dış görünüşüyle yargılayan zavallılar. Biz bunlara kısaca 'Tek hücreli Ruhani Zayıflar' diyoruz. içlerinde bir kıskançlık veya kendini beğenmişlik tohumları filizlenirken durduk yere olay şekillendiren dalga geçme unsurlu cümleler söyleyen tiplerdirler. Genellikle beğendikleri insanların yanında daha ezici bir hal alan bu tipler sulak alanda yetişir ve sıcakta beyinleri çalışma yetilerini %90'a kadar kaybeder.
insanın arkasından kötü konuşmaya bayılanlar,
yalan söyleyenler ve söylemeyi alışkanlık haline getirmiş tipler,
yüzünüze tatlı dilli konuşup arkanızdan iş çevirenler,
kendi sorumluluğunu sizin üstünüze yıkanlar,
kendi bildiği şeyleri başkalarına sorgulatmayanlar ve sorgulanmaya tahammül edemeyenler.