bugün

orada ıslak mendil varsa onu kullanırız, ya da direk şortu çekecen arkadaş..
(bkz: aynı anda iki kere sıçtığını farketmek)
askerlikteki ilk günlerini geçiren tecrübesiz bireyin yaşadığıdır. alışacaksın koç.*
daha dün başıma gelmiş feci olay. mide daha önce yediğim birşey yüzünden bozulmuş, tuvalete zor yetişmişimdir. üstümdeki fazlalıklardan kurtulduktan sonra içimdeki fazlalıklardan da kurtulmak için hemen işime koyuldum fakat o da ne? tuvalet kağıdı bitmiş, üstüne üstlük misafirlikteyim. o panikle hemen ceplerimi yoklayıp her zaman yanımda olan selpağımı aradım, son bir tane kalmıştı. derin bir nefes alarak rahatladım fakat gündüz havanın sıcak, akşamları da serin olması dolayısıyla akşam üşümüş olan ben, o derin nefesi geri verirken burnumdan sümükleri de fışkırtarak içinde bulunmuş olduğum zor durumu daha da kötü bir hale getirmeyi yine başardım.şimdi asıl sorun buydu: burun mu yoksa g.t mü? gerisini ne siz sorun ne ben söyliyeyim.
sıçmadan önce gerçekleştirilse dert olmayacak durumdur. ama gel gör ki...
suyla taharet almasını öğrenmesi gerekendir. tamam kağıdı da kullan yine kullan ama sadece onu kullanma. çakıldaklı çakıldaklı dolaşırsın sonra.
asıl, tuvalet kagıdının bittigini gördükten sonra sıctın demektir.
çok yabancı film seyreden kişilerin yapay bilinçaltı kabusudur. türk insanı taharet almakta olduğu için, kağıt bitmesi sadece kurulama evresi sıkıntısı olarak kalacak ve kabus olmayacaktır.
sıçtıktan sonra götünü ne şekilde sileceğini düşünmeye sevk eder. götte bok ile dolaşmak rahatsızlık verici birşey olmalı... kaşınır falan.
olaya bu yönünden bakmıyoruz tabi. gidip yeni bir rulo alınır ve yerine yerleştirilir.
sıçmaktır.
"bir şey eksik bir şey eksik " hissine kapılmasına neden olacak hadisedir.
hayattan soğutur. açık ve net
-markette sepeti doldurduktan sonra kasada, cüzdanı evde unuttuğunu farketmek- gibi can sıkar, panik yaratır."napcam lan ben şimdi?" dedirtir.
sıçtıktan sonra sadece tuvalet kağıdı ile tahretlenen bir pisin başını ağrıtacak durumdur.
kokarsın be yıka o totonu.
daha da kötüsü sıçarken tuvalet kağıdının bittiğini görmektir. rahat rahat tuvaletinizi yapamazsınız. kara kara düşünürsünüz ne olacak şimdi diye. *
(bkz: hayata dair kıç burkan detaylar)

hem gerçekten hem de mecazi anlamda s.çmış olursunuz.

(bkz: allah korusun)
böyle şarap bardağı içine yüzük atıp evlenme teklifi edecekken, yanlış bardağı içip üstüne bir de yüzüğü yutmaya benzer. he bi de üstüne tuvalete gidilir sıçılır ve tuvalet kağıdı bulunmazsa...dur lan noluyoz!
(bkz: eskiden tuvalet kağıdı mı vardı)
(bkz: bir korku ifadesi olarak hiiii)
taharetten bihaber birisi için ciddi anlamda asıl sıçış bu evrede başlar.
Aksilik bu ya, sular da kesilmişse inek misali durum...
asıl sıçtığınız andır.*
(bkz: intihar sebepleri)
cidden sıçmanın ne olduğunu anlamak demektir. götünde bokun, belki de bokunda boncuk.
"lan evelden tuvalet kağıdı mı vardı mına koyim" diyerek su yardımı ile döt yıkanır. abartılacak bir şey değildir yani.