bugün

önceleri masum bir oyalanma durumu iken zamanla elinden kurtulamadığınız bir bağımlılık haline gelir.eğer hazırlıklı iseniz son bir haftanın dergi ve gazetelerini karıştırır,değilseniz bilimum deterjan hakkında hallice bilgi sahibi olursunuz.
bulmaca çözmek de vazgecilesi değildir.
erkeklere has olan istek.genellemeler göz önünde bulundurulursa bir erkeğin tuvaletten çıkmasını beklemek, dışardaki insan için kabusla eşdeğerdir. o arada tvde bir dizi baştan sona izlenebilir veya yemek yiyip üstüne çay içilebilir; dışarıda şöyle bir gezilip gelinebilir. özellikle sonuncusu tercih edilmelidir çünkü kişi tuvalette o kadar uzun süre kalıyorsa, oradan bal, çiçek, parfüm kokularıyla çıkmayacaktır. (bkz: canını seven kaçsın) kendisi ise mutlu, okuduğu şeye odaklanmış olduğundan neler olup bittiğinin farkında bile olmayacaktır.
birşeyler yazmayı çok istediğim ama silip silip durduğum beni benden alan başlık.
okunacak yazının yazarının freud olmasıyla bir bütünlük sağlamak mümkün olur zannımca.
(bkz: anal dönem)
bunun için umumi tuvaletlere yazı yazanlar yardımcı olmaktadırlar..duvarda veya kapıda yazanlar bu isteği giderici niteliktedir
playstation portable çiktiktan sonra başka şekilde dindirilebilen erkek genlerine işlemiş arzu.
(bkz: can sikintisi)
(bkz: sıçarken sigara içme isteği)
tuvalet alaturkaysa hayal olarak kalan istek. yok, yapabilen varsa dünya klasikleri hediye ederim, helal olsun.
alışık olan insan için, sıçmayı tetikleyen bir durum olduğundan vazgeçilemez bir saplantıdır.
güzel bir alışkanlıktır da aynı evde bu alışkanlığa sahip olan iki üç kişi varsa, bu alışkanlığa sahip olmayanlar için cehennemde yaşamakla eşdeğerdir bu durum. ayrıca sıkışmışken okuyacak bir şeyler aramak da ayrı bir derttir. ama ne yalan söyleyeyim rahatım artık. yaptırdım geçenlerde rafımı, dizdim içine conanları, martin mystereleri. benden iyisi yok artık.
(bkz: insan ne ile yaşar)
insan evladından; birşey çıkarken başka bir şeyin girmesi olayıdır.
(bkz: turk un akli ya kacarken ya sicarken gelir)
(bkz: sofies verden)
tuvalette kitap okumak
tuvalette bir seyler okumak
tuvalette gazete okumak
tuvalette karikatur dergisi okumak
tuvalette uzun hava okumak
tuvalette yuz firca darbesini okumak
alaturka tuvalette gazete okumak
tuvalette ivir zivirin arkasini okumak
tuvalette deterjan kutularindaki yazilari okumak
tuvalette kisisel gelisim kitabi okumak

ve bazen abartıp yemek tarifi kitabı okuyanlar, sihirli dantel motifler kitabı okuyanları v.s biz yaratıcı milletiz ya... *