bugün

ATV nin rezalet şeklinde fakat Star TV nin övünç şeklinde verdiği haberdir.

buradan ne anlıyoruz ? 2 farklı karakterde medya, 2 farklı görüş, 2 gereksiz medya..
niye bu kadar abartıldığını anlamadığım video. küçükken ilkokulda herkesin sınıfında çok çalışkan bir kız olur, öğretmeni bu kızı başkan yapar, diğer öğrenciler buna uyuz olur falan filan.. haber sitelerine bile düşecek kadar ne olayı var ki?
ha bir de hoca da garip doğrusu. çocuk orada ağlayıp sızlıyor, öğretmen de facebook'a atarım diye video çekmeye çalışıyor herhalde.
'Kalbimde bir ateş var' diyen küçük kızı kameraya çeken öğretmenin dramıdır.
o çocukları ağlatıp zırlatıp videoya çekeceğine,ayağındaki yırtık botu gösteren kıza el birliğiyle para topla da bir bot al hoca.
''fakirim'' diyen kızı kameraya çekip gülen andaval öğretmenin eseridir.
öğretmenlerin öğrencilerini videoya çekme modası'nın son halkasıdır, söverek izliyoruz!
iki kızda içimi acıtmıştır hele ikincisi lay lay lom yaşayan benim gibi öğrencilerden eminimki çoğunu düşündürmüştür. bu arada babam öğretmen, ilk kez babamın mesleğinden utandım şerefsiz adam yüzünden ne hakla sen videoya çekersin ne hakla yayınlarsın allah belanı versin demek istiyorum. uludağsözlük vasıtasıyla benim sınıfımda başkanlık yapan herkesten özür diliyorum atalay'da kendimi gördüm ne iğrenççmişim lan.****
Çocukların babasına iş bulunmuş ve çocuklar bugun beyaz şova çıkıcakmış.

http://www.bursahakimiyet...aspx?hid=39753&ypid=1
öğretmen için kara bir lekedir. ileride teşhirci bir insan olmasından endişe edilmelidir.

not: gelişen teknolojiyle bu tür vakalar giderek artıyor. yetkililerin bu tür vakaları denetim altına alması ve gereğini yapması gerekmektedir.
(bkz: atalay sana laflar hazırladım)
bu videoyu çeken öğretmenimsi yaratığa bu küçük kızın ve ailesinin durumunu ifşa edene kadar niçin kız adına daha yararı dokunacak bir eylem gerçekleştirmediği sorulmalıdır.
gelgelim başkan kızımıza. yahu sen daha kendini ne sanıyorsun mübarek? yaşıtın olan sınıf arkadaşlarına sözünü geçirebileceğini mi sandın? yok çocuklara şu kadar soru çözdüm de beni iplemediler falan... bir kere o arkadaşlarını düşünen sınıfın fedakar, çalışkan başkanı ayaklarını bırak. sınavdan 100 alan bir öğrenci arkadaşlarının da almasını istemez. neden? çünkü sınıfla arasında olan, kendisinin de farkında olduğu farkı kalmaz.
atalay, ismail, burak, hüseyin, fatma sınıfın fırlama öğrencileri siz de...
(bkz: adam olun lan)
aslında kamera arkasında durup "aferin, aferin kızım" diyen gizli kahramanın dramı. cehaleti belki gitmiş ama mallığı kalıcıymış.
gülerek degil üzülerek izledigim videodur. ilk kızın degil ama ikinci kızın daha 10 yasında olmasına ragmen yasadıkları ve akabinde kurdugu cümleler iç acıtır. **
"tüm videoyu izledim ve atalay ibnesi sen haksızsın" dedirten videodur.
(bkz: atalay ın sözlük yazarı olması)
(bkz: afferin gızım afferin yavrum alkışlayın)
''komedi'' sanıp internette tıkladğım videodan çıkan büyük dram. Boşver kız, ayağın ıslak kalsın, tayyip enişten seneye vereceği kömürlerle ısıtır ayacıklarını..

Öğretmen bu kadar yayılacağını bilmiyordu herhalde.. Kendini yaktı ama bazı yumuşak koltuk üzerinde oturanların da parmaklarını, 2-3 saniyeliğine çakmak ateşine tutmuşçasına yaktı.. Ama sonuçta yaktı helal hoca..

Hee bu arada, o çocuklar ne kadar zeki yahu. Kendilerini o yaşta ne kadar güzel ifade edebiliyorlar. gıpta ile baktım.
birazdan beyaz show'a çıkacak kızların dramıdır. ayrıca başkan yardımcısının anlattıkları gece gece ağza sıçmıştır.

edit: beyaz show'da da başkan yardımcısının ağza sıçması devam etmiştir. ama bu sefer farklı bi sıçmaya imza atıp, valiliğin ağzına sıçmıştır.
bursa hakimiyet gazetesindeki habere göre Video görüntüsünü karne gününde çeken öğretmen Cemal Aykaç bir video görüntüsünün olayı bu noktalara kadar getireceğini asla tahmin edemeyeceğini ama bu sayede maddi durumu iyi olmayan ve başarılı olan öğrencime fayda sağladığım için de çok mutluyum demiş.bu arada öğrencilerden Gizem Bera Yüksel'in işsiz olan babası video sayesinde iş sahibi olurken, aileye de Türkiye'nin dört bir yanından yardım teklifi yağmaya başlamış.
sınıf başkanı olanın dramı bir ayrı yardımcısının dramı apayrıdır. yüreğim cız etmedi değil.
gecenin bu saatinde uyuması gereken çocukların tv çıkarılması dramın devam ettiğinin göstergesidir.
başkanlı bölümü kahkahalar arttırırken başkan yardımcılı bölümü can sıkan dram. ki yardımcı kız şu an beyaz show'da tüm mahalleyi itin götüne sokmakta.
kızımız şöhretin etkisiyle biraz agresifleşmiş sanki ama ben bu öğretmene burdan (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
beyaz'ın an itibariyle programında çocuklar üzerinden pirim yapması, şovuna alet etmesi, seyirciye çocuklara güldürmesi gerçekten içler acısı..
an itibari ile başkan yardımcısı sıçmıştır. milletin kalıbına tükürmüştür.