bugün

Genelde caktiginizi gosterir.
Pazartesi günü açıklanan sınavdan 31 aldım. Aslında arkadaş not açıklandı diyince ilk aklıma 31 sayısı geldi. Temiz kalpli biriymişim demek ki.
gene iyi almış.
100 almaktan daha iyidir dedirten durum .
geçen gün yaptığım türkçe yazılısından bir öğrencim 31 aldı. dalga geçerler diye notunu 33 yaptım. 5. sınıfta ama ne bileyim ne olur ne olmaz. *
Birinci sınıfta genel kamu finalinden almıştım. Bizim fakültenin en bok dersi afedersiniz. Geçilemiyor mübarek. Vizeden 39 aldım . Final sınavına girmeden stresten cırcır oldum. Neyse sınava girdim falan 2 ay sonra Antalya da tatildeyiz . Son gece clubta içmiş deli gibi dans ediyoruz. Bi ara telefona baktım kafayı bi kaldırdım gözümün önünden bişiler geçiyo. Bi o yana bi bu yana . Ayakta duracak halim Yok. Dedim bahane olarak sarhoş oldum demeyeyim genel kamu açıklanacak bu gece diyeyim dedim . Hay ağzımı eşek arısı soksun. Neyse son bardağı da içip çıktım dışarı. Allah belamı vermesin ki düz duruyordum. Yani ben öyle sanıyordum. Alman bi adama yanında eşi olmasına rağmen sarkmadım , hayır yapmadım öyle şeyler .( yapmışım hemde öyle böyle değil, babam görmüş , yemin ediyorum tanımamazlığı geldim, bu çocuk benim olamaz dedim diyor. Babam dediyse yapmışımdır .) neyse odaya geldim okul grubunda bi mesaj . GENEL KAMU AÇIKLANDIIIIIII. Hasssss... o kafayla girdim baktım 31 diyor. OTUZBiR , o t u z b i r. Yazıyla rakamla otuz bir (31) . Zaten içmişim kafam Jüpiter elimde telefon çıktım odadan dışarı. Koridorda sövüyorum hocaya al o 31 senin daha çok işine yarar . Ne demek 31 ??? insan verirken utanır . 30 ver ,32 ver . Ne demek bu Sikicem sizi mesajımı veriyorsun diye bağırıyorum. Bu arada bütün odaların kapısı açıldı sövdüler bana gece gece bu ne terbiyesizlik diye. Haklılar zaten. Neyse sabah uyandım . Geceye dair hiçbir şey hatırlamıyorum . Kahvaltıya indim , yanıma bi Alman oturdu. Babama bakıyorum bu gerzek niye bizim masamıza oturuyor diye. Babam dün gece adama yaptıklarından sonra adam allah tan masa da uslu uslu oturuyor diyor . Sonra bi wtf diye geçen bi iki kare geldi gözümün önüne . Sormayın sonra yine notuma baktım . 31 almışım gerçekten ayık kafayla bile 31 yani. Neyse işte mükemmel tatilimde böyle bi bitti. Eylül'de bütte geldim . Ve o 31 i 2 ile çarpıp 3 ekleyip hocaya iade ettim ...
Sınıfta hoca yazılı kağıtlarını okurken, sizin 31 aldığınızı bağırdığı zaman yanınızda ki ergen abazalarının lakırdayarak sınıfta gülünç duruma düşmenenize neden olan olaydır.