bugün

iş etiğine aykırı hareket edip, iş yerinde güzel,şık giyinme derdinde olabilir, bilemedim.
sınavlarda öğrenciye o yasak bu yasak diyen kurumlar, bu topuklu işine asla karışmaz nedense. gözetmenler de düşüncesiz ki giyiyor. defile mi sandın orayı ?
Gerizekalıdır. biz dinlemek zorunda mıyız senin aptal topuklu ayakkabı sesini?
Sınav için topladığım algımı tamamen bozuyor topuklu ayakkabı sesi. Kelebek sisteminde de başıma geliyor. Madem giydin, otur yerinde ses çıkmasın. Yok illa dikkatimizi dağıtacak.
Her tak tak yapınca o sessizlik içinde beyninize çivi çakar gibi olur. Hele de paragraf yorumunda sona geldiğiniz vakit bir tak tak yaparlar ki tam nefretlik. Sınavlarda babet ayakkabı giyme zorunluluğu olsun istiyorum.
öğrencileri tahrik eder.
ortama uygun olmayan bir kıyafet tercih etmiştir.
beni rahatsız etmiyor,
rahatsız olanlarında takıntılarının olduğunu düşünüyorum.
Arada da ayakkabılarını çıkarıyor ve/veya dangling yapıyorsa o sınav benim için yalan olup kaynayabilir.
güzel bir fizik varsa ,güzel etek ve bacaklarla ,sınav ortasında adeta yükselişe geçerim,genelde doldurugum kağıdı dolduramayabilirim ama,sevgilerle...
sürekli ayakkabısı gezinirken tak tak tak diye ses çıkartır.
genellikle sınavın başında beni de çok rahatsız eder ama nedense sonradan kulağım bu sese alışır ve sınavımı yapmaya devam ederim.
görsel