bugün

pistir, terbiyesizdir, gamsızdır, yüzsüzdür kopya vermez ama her ortamana girmeye çalışan insan türüdür.
genellikle kızlardır bu tarz kişiler. tamam haklısın sen salak değilsin, çalışmış gelmişin o kadar, biz de çalışmalıydık ama çalışamadık işte napalım. göstersen nolur sanki, yakalanırsam ben yakalanacağım sana birşey olmayacak. belki seninde bi zaman gelecek bize işin düşecek. beni işe al diyeceksin belki. benimde o zaman sana ne diyeceğimi çoktan biliyorsun.

(bkz: senle görüşeceğiz kızım)
daha kötüsü sınavda kopya veremeyen öğrencidir. kızarır bozarız hemen yakalanır. öyle tiplerde genelde sessiz orta seviyede bir çalışkan öğrencidir. sınıfın tembeli sömürmeye çalışır fakat başarılı olamaz.
nie veriyimki?götümü yırtmışım ben sabaha kadar ders çalışmısım. sıçtın mavisine baka baka sigara içmişim.sınava giricez kopya istiyeceksin emeğimi sömürmeye yeltenceksin.
(bkz: allll sana)
(bkz: sikerler kankaaa)
Birde onun açısından bakalım lütfen.. Belki dinine bağlı kalmak istiyor? Ee ne de olsa kopya çekmek de vermek de günah.. *
90 alınca üzülen öğrenci tipidir ve sınıfta pek sevilmez.
Ben çalışırken osura osura uyuyordun diyen öğrenci tipi...
''neden kopya vermedin ? '' sorusu sorulduğunda '' hoca bakıyodu. '' diyen öğrenci.
dövülesi kişidir. hatta sen bakabiliyosan bak dedikten sonra sınav kağıdına gömülüp sınavın sonuna kadar o pozisyonda kalan kişidir.
arkadaşı sınavda bir bok yapamazken kopya vermeyen bizden değildir.
ayıp etmiş öğrencidir. bereket diye bir şey var!
kafatasının arkasındaki oval bolgeye seri tokatlar atıcaksın bunlara erkek kız farketmez o kafasından çıkan ses tüm sinirini alır.
türkiye gibi dilencilerin bol bulunduğu ülkelerde hoş karşılanmayacak bir eylemdir.
bunlar genellikle önde oturan çift örgülü gözlüklü tiplerdir .
tüm sınıfın yükü onun üstünde olacağını bildiği halde sınav kağıdana kapanan inek kişilik.kendileri sadece kopya alırlar.
arkadaş bile denmez.
çok pis dayak yemeye aday olan öğrenci.
paylaşımcı olmayan,hep kendini düşünen öğrenci tipidir..bunlara 7/24 küstüm şov izleteceksin ki akılları başlarına gelsin.
(#8229268)
bir vermez iki vermez valla bi kalıp sabuna yolculuğa çıkar sonra. us ile uslanmayanın hakkı tektir, tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir yani
kötüdür,fenadır,ehktir,kakadır.hele de yeri geldiğinde senden kopya alıp da zor durumunda sana kopya vermiyosa allah onu bildiği gibi yapsındır.
arkadaşlarını düşünmeyen, bencil, egoist ve genellikle de gözlüklü öğrencidir. tenefüste yiyeceği dayağı unutmuştur belli ki. birinin hatırlatması gerekir.
Genellikle en ön sırada oturan.gözlüklü telli kavga var denilince en önden kaçan sırtındaki çantayı bir kez olsun tek taraflı taşımayan ve kafa hizasına kada çeken yüzünde sürekli aptalımsı bir gülümseme olan öğretmen yalakası ve ispiyoncu .... tekidir. ibret olsun die okul meydanında kızılcık sopasıyla hıncını alana kadar dövülmesi gerekilen öğrenci tipidir.
asla karizmatik ve popüler bir erkek veya çekici ve ateşli bir hatun olamayacak olan bencil er ya da hatun kişilerdir.lisede dışlanan, üniversitede umursanmayan bu tipler silik kişiliklerinin içinde ego tramvaları yaşarlar.

(bkz: hırsından ölebilecek insan modeli)
çalışmış çabalamış ve hakkının kimsenin yemesini istemeyen öğrenci tipidir. dışardan bencil ve kötü nitelendirilsede haklıdır.
güncel Önemli Başlıklar