bugün

dinlenildikleri zaman hemen kulağa çarpan gerçektir.

geçen gittim ikisininde cd lerini alayım da bugattimde hele bir dinleyeyim dedim. hay demez olaydım kardeşim ya bu ne bağırma çığırma böyle ya!, allah'tan arabamda 4 milyarlık tesisat var da yani ses ayarı filan derken zar zor düzelttim!, gerçi bir kaç şarkılarını beğenmedim değil ama sesleri çok cılız ve boş geldi bana bilemiyorum neyse.
yüzlerine söylense; "kulaklarını sikeyim nasıl bir dinleyicisin" tepkisi verirler.
Çekememezlikten başka bişey değil.
(bkz: ybsg) arabesk rap dinleyicisi söylemidir. arsız bela dinleye dinleye o kulaklar folloş olmuştur. o kulaklardan artık hayır gelmez, tabi.
sıla yı anladık da şebnemi kıçınla mı dinliyorsun diye sormazlar mı adama?
sıla'yı anlamadık şebnem'i hiç anlamadık, kıçınla dinlediysen bugatti'nin koltukları deri ses gelmemiş olabilir diye düşündüren söylemdir.
oyuncak bugattisini halıda sürerken, fondan daha dün annemizin kollarında yaşarken şarkısı dinleyen troll ün şaşırtmayan iddiasıdır.
Şebnem ferah bu ülkede ki en iyi kadın vokallerin başında gelir, Sıla kim tanımıyorum ve duymadım o yüzden hakkında yorum yapamam. O yüzden bu önerme Şebnem Ferah için doğru değildir.
sıla'yı götüyle dinleyen asalakların var olduğu anlaşılan hayal mahsulü gerçek.

kulaklarınla dinlemeyi dene, belki işe yarar: http://www.youtube.com/watch?v=JxvLIwF2W_Q

canlı söylüyor. çıplak ses yani.
sene olmuş 2012 sıla ve şebnem ferah'ın sesini yeni duyan ve beğenmeyen anca bi mağara adamı olabilir.
kulaginizla dinlemezseniz tabi kotu dersiniz.
Kulağın sadece süs olarak işlev gördüğü bireyden çıkan zırvadır.
bu adamın doğduğu mekana bakmak lazımdır. Inşaatta mı doğdun bro?