bugün

https://www.youtube.com/watch?v=5Gc5s5oPrG4
istesem de yakıştıramadığımdır. Tabii ki banane, mutlu olsunlardı ama yok yani olmamış.
Düğüne çağırsalar giderim *

öyle samimi geliyor ikiside bana
Ne yalan söyleyeyim sıla hanımı gözümde fazla büyütmüş olduğumu fark etmeme neden oldu. Daha önce özcan deniz ile rol aldığı gazlı içecek reklamından sonra epey garipsemiştim ama ahmet kural gibi bir adamla magazinel bir ilişki ile anılması şahsım adına düşündürücü bir durum.

Ahmet kurala bir garezim yok. Yaptığı işleri beğenerek izledim en azından ilk zamanlarda. Sonradan gelen şöhretin ağırlığını çok da iyi göğüsleyemediğini düşünüyorum ama çok da önemli değil.

Sonuç olarak allah mutlu etsin gözümüz yok ama abdullah gülün de dediği gibi insan hayret ediyor.
Allah aşklarını bozmasın, lakin ben ne yakıştırıyorum ne de ülkecek bu kadar abartılı şekilde yorumlanmasını doğru buluyorum.
görsel

(img:#1573812)

işte böyle bakışıyırler.
Allah mutlu etsin. Abartılmış bir ilişkidir. Balondur.
Sılayla ağmet kuraldan bize ne yaw ne bok yiyolarsa yesinler.
Abartan hayranları yüzünden itici gelen aşk.

görsel
Sürpriz aşkmış. Bunun neresi sürpriz aşk arkadaş. Şarkıcı kadının sevgilisi ya futbolcu olur ya oyuncu olur bide işadamı olur. Sanki uçak beklerken dhmi bin hava kontrolörüyle tanışmış amk.
Bide bunlar ne yaparsa çıtayı yükseltiyorlar.
magazin dedikodusu mu vuuu.

bence hiç yakışmıyolar. kadın kokoş bi tip. ona göbekli, kel, zengin olduğunu belli eden bi adam lazımdı.
abla kardeş gibi dururlar - yaşlarından bağımsız.
ilginç bir ikili. Nedendir bilmiyorum yakıştiramiyorum birbirlerine.
ikisini de tanımamış olmam umarım bir cehalet eseri değildir. sıla, bir şarkıcı idi galiba. Ahmet bey için Google a bakmaya gerek yok.
iki sayko insan. isabet olmuş.
Neden bu kadar abartıldığını anlamadığım durum. Ünlüler camiasından birileri zaten sürekli aşk yaşıyor. Burada tek fark iki tarafın da gayet sevilen kişiler olması sanırım. Mutlu olsunlar.
Rüzgar gibi geldi geçti. Evet.
görsel
Her ikisi de olgun birer insan ve birbirlerine yakışıyorlar.