bugün

e üzeri x/x dx integralini cözmeye kalkıştığımızda karşılaşabileceğimiz sonuç. çözümü için (bkz: seri lerin integrali)
(bkz: boş boş işlerle uğraşmak)
0=boş
(bkz: başlığa şapka muamelesi yapmak)
(bkz: herseyden bir sorunsal uretmek)
anlamı olmayan anlamsız bir sorunsal. Zaten var olmayan birşeyin eşitini arama olayı insanları olmayan bir beynim mi var soruna yönlendirir. Bir müddet sonra cevabını bulamazlar çünkü artık beyinlerinin olmadıklarını düşünürler. Bunun sonunda şu soru sorulur "beynim olmadan beynimin olmadığını nasıl düşünüyorum" bu olaylardan sonra da beyinsiz kelimesi türemiştir zaten...
0 = 0 dır. bu kabul edilirdir.

0 / 0 = 1 bir değildir. belirsizdir. *

o zaman birine sıfır dediyseniz diğerine başka bişey deyin.
sıfır ın yandan yemişi olabilir.

(bkz: takma kafanı böyle şeylere)
(bkz: bir esittir iki sorunsali) *
0=0 totoloji anlamına gelir ki, doğru şeyler yapmışsınız denklemde demektir. fakat bir de şöyle bir sorun var; "sorunsal ne yahu?"
(bkz: sıfır bölü sıfır belirsizliği)
yok = var yada bos = dolu olamayacagina gore , yok = yok , dolu = dolu ve 0=0 gayet olabilir basligidir.****
sorunsal ne yahu (kaynak kişi kisil)
(bkz: taktım olum ben buna)
finallerde karşımıza çıkan sorunsaldır..neden 0=0dır die düşünür insan..hani şöle sıfırdan bir iki puan çıkarmak mümkün olsa die hayal edilir..
sıfırın yutan eleman olduğunu bilmeyen gerizekalıların beyanatıdır..*
anlamayanlar için izahlı anlatım.

0=0 ise 0/0 neden 1 değildir. ya matematikte bir hata var ya da birbirinden farklı sıfırlar var.

yani 5-5=0 daki sıfırla 0x5=0 daki sıfır aynı sıfır değil. aynı ise 0/0=1 olmalıydı.

daha da anlamadıysanız capslı anlatacağım. *