bugün

göğüsler diri ise çok hoş olabilecek bir moda.
Memenin sahibi yorum yapmiyor memesizler kalkmiss fikir beyan ediyor. Beyni yok fikri varlar sizim.
Konu hakkinda entry giren ilk kiza askinti olacagim moda. Su agzina ekmek kodugumun kilpacinolarindan firsat bulup entry girin kizlar .
Tanimimsi: sutyen takmayarak destekledigim moda akimi.
85b göğüslerim olduğu için mecburen takıyorum. Ama evet yatarken takmıyorum.
gayet rahat bi insan olmama rağmen desteklemediğm modadır nerden geldiğimizi unutmamak lazım.
küçük memeli kadınların sorun etmeden uyabileceği moda. yalnız biraz büyük meme sahipleri etraftaki bakışlar bi yana yürürken hissedecekleri acı yüzünden tercih etmeyecektir. aklı olan etmez yani.
hem sarkar.

edit: küçük memeli dedim diye mi ?
hayranlık uyandıran modadır.
moda diye gösterilen, aslında bir uzvun ya da 2 uzvun küçüklüğünden kaynaklanan sorunsal...
Sarmış, pörsümüş memeler görmekle sonuçlanan modadır, yapmayın etmeyin sımsıkı taş gibi memeler olsun ama küçük idare ederiz.
Kucuk memeli hatunlar icin sorun olmayacaktir. Buyuk memeliler uymasin dedigim moda akimidir.
(bkz: +1)
geçen gün otobüste fark ettiğim durum.
Küçük göğüslü hatta hiç memesi olmayan yeni nesil için hiç mantıklı olmayan bir modadir.
Destekli sütyeni çıkarınca erkek gibi oluyoruz diyip utanıyorlar ve ondan sonra silikon merakı başlıyor.

Kısacası destekli sütyen emniyet kemeridir.
sarkık memelilerin uymaması gereken modadır. sarkık memelere alttan destek olmazsa iyice kötü gözükür.
Hayatı boyunca meme görmemiş, veya sadece Sözlükte kate başlığından, görsellere bakan ergenlere dert olan modadır.
iki adet bant ile ruhunuzun bile duymadığı akımdır.
Büyüyünce öğrenirsiniz.
göğüs kanseri riskini azaltma çabası olabilir.
istanbul dışında da görmek istediğimiz modadır.
meme uçlarının fırlayarak bu modaya uyacağı akımdır.
göğüs kanserine faydası varsa bilemem lakin diğer türlü özgürlük dışında estetik olarak hoş durmayacak görüntüdür.
Gayet güzel bir modadır. Sarksa da sarkmasa da memenin de el gibi, kol gibi herhangi bir organ olduğunu anlatmak amacı taşımaktadır. Elbette amaÇ teşhircilik değildir.
yeni bir akımdır.

andre marie akımı bulduğuna bin pişman olmuştur.

bir sonraki akım olan çıplak gezmeyi dört gözle bekliyoruz, gözlerin ikisinin neremizde olacağını tahmin etmişsinizdir.
kışa yaklaşılmasına rağmen devam eden modadır.
çıplak gezme modası ne zaman çıkacak diye düşün düt türür.

okummanız kolay olsun diye ayırdım son kelimeyi.
Kış geliyor tak kezban sutyen sutyen ustune dedirten moda.
kış gelmesine rağmen devam eden modadır
Desteklediğim modadir. Sahsen ben hala takmıyorum.
güncel Önemli Başlıklar