bugün

Avrupa gormus bayanlarin daha dekolte kiyafetler giymesinden ve genellikle sutyen kullanmamasindan mutevellit olan dusuncedir.sutyen nedir arkadas carsaf giy daha iyi. Net.
bu önermeyi yapanın, ailesindeki bayanların ne giydiğini merak ettirmiş düşüncedir.

(bkz: annesi sütyen giymeyen troll)
dekolte kıyafetler için özel sütyen olduğunu bilmeyen mal erkek beyanıdır.
Dekolte kiyafetler icin ozel sutyen oldugunu bilen, fakat bunu bildigini belli etmek istemeyen erkek beyani. Net.
sonra vay efendim neden gögüsler sarkık.
eleştiriyi yapan kaşmer en iyi ihtimalle; "varoş"un kralıdır. önüne gelene varoş muamelesi yapıp, lafı tersten giydirme mücadelesi verir her daim. dalga dalga bir kibir şeklini de almaya başladı gitgide. Yanındaki insanı ezmek ve ona hükmetmek üzerine kurgulanmış, çiğ bir karakterin son kozudur varoş!.. sanki kendisi bir bokmuş gibi; "ıyyy arabesk dinliyor varoş musun kuzum sen?.." "aa sütyen kullanıyor ne ayıp!.." gibi ulvi bir amaç için söylemişcesine de haz almaya devam eder...
ha bide dehşet espiriler üretmeleri de cabası!.. en afilisi; milan varoş
Basligi acanin bugune kadar kaldirdigi butun kizlarin keko oldugu gercegi. Acisini sutyenden cikarmak isteyen baska turlu genelleme yapamayan erkek modeli. Avrupa gormus insanim ben yeaa diyip sutyenle carsafi bir tutan ufku ski kadar olan erkek tipidir.
bir allah ın kuluda çıkıp dememiş ya arkadaş.
(bkz: sazan avı)
(bkz: Sütyen takmayan bayanların memelerinin sarkması) gerçeği. Eğer meme boyutları büyükse sıkıyosa takmasın. Ayrıca medenilik et göstermeyle olmaz fikirle yaşadığın hayatla olur.
kesinlikle propagandasi yapilmasi gereken düsünce. bu konuda kamuya malolmus bir iki söhretli ve elit isimle görüsülüp gündelik hayatta bu fikir icin destekleri saglanmalidir. Misal ben tasin altina elimi sokmaya hazirim.
sanki sütyen takmadan çıkılsa herkes aç kurtlar gibi kadın süzüp bakmıycak! yahu bi tane kadın görseniz sütyeni gözüken ona bile bakıyosunuz; yok bi de takmıycakmışız gülüyorum sadece. varoşum evet kısa kollu giyene bile bakılan bi ülkede iç çamaşırı giydiğim için medeni bir varoşum.
Aslında hunların hepsi amerikanın oyunudur yok öyle bişey.
aynı zamanda tüm victoria s secret meleklerinin varoş olduğunu savunan tespittir.
Sütyen takmayın kızların 40 yaşında memelerinin bellerine değeceğini bilmeyen veya çocukken ateşli hastalık geçirmiş birinin aklına gelebilecek gerçek.
anası jartiyer giyen tikinin gerçeğidir.
varoş değil metropol olan kızlardır.*
ateşi memesine vuranların nerelerde yaşadığını adam araştırmış bulmuş beyler kanıtıda ortada zaten ben araştırmadan söylerdim kendisine varoşların çocuğu mahsun sütyen takmıyormuş birand.
doğru önermedir.

ama varoş maroş.. memesi var ki sütyen takıyor aga.. memesi olan canlı her türlü candır.. inekler falan hariç tabi onlar.. iki ayaklılardan bahsediyorum ben.
görsel peki öyleyse.
yanlış önerme.* ne sütyenli ne sütyensiz çıplak gözle meme dahi göremeyen bazı bebelerin yaptığı önermeler. Okurken neremizle güleceğimizi bilemiyoruz. Memeler fora yapmaya çalışan manyak.

(bkz: hoş çakal)seni*
sutyen takmayan kızların goguslerine ulasamamanın beyne vurma durumu
sözlükteki bayan yazarları toplamak için ortaya atılmış önerme.
eğer onu takmazsa sarkar, sarkarsa yazar kişi gene başlık açar, bu böyle sürüp gider.
milan kunderanın savı.
http://inciswf.com/8273489103.swf
güncel Önemli Başlıklar